göbek var yardım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bbrk90 tarafından 13 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bbrk90

bbrk90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm..Ben ben son 2-3 yıldır hiç spor yapmadım...2 hafta önce başladım fakat göbeğim sarkmış bi şekilde..
    yaş 20, boyum 1.85, kilo 87 ortalama 1 saat kardiyo yapıyorum..yağ yakıcı falan kullanmıyorum...6 gün boyunca gidiyorum ve hergün kardiyo yapıyorum ayrıca ağırlık çalışmalarınıda yapıyorum...bugun itibariyle ULTİMATE AMINO GOLD 1500 aldım hocanın tavsiyesiyle..bana daha yararlı olabileceğini söyledi..2 hafta boyunca deli gibi kardiyo yapmama rağman 90 kilodan 87 kiloya düştüm fakat göbekte erime yok..bunun için neler yapmam lazım.?? yağ yakıcı kullanmalımıyım ? amino asit için erken mi ? yardımcı olursanız çok sevinirim..

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Bayagı bir seyden bahsetmissin ama beslenmenden bahsetmemissin. En onemli mesele beslenme. IStedigin kadar kardiyo yap, tum gun yanlıs besleniyorsan, ne etsen nafile...

Gobekteki yag, en son eriyen cinsten. Once yuzdeki erimeye baslıyor, sonra vucudun diger tarafları. En son gobek. O nedenle sıkı bir diyet programı yapman lazım. Forumdaki diyet programlarını incelemeni tavsiye ederim.

3. bbrk90

bbrk90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah :
    Çay, kahve (şekersiz),
    2 kibrit kutusu peynir,
    1 ince dilim ekmek.

· Öğle : 3 köfte kadar et veya tavuk veya balık (90 gr.),
    1 ince dilim ekmek veya 1 kase çorba, salata, 1 ince dilim ekmek veya 1 adet kaşarlı yağsız tost, çay, kahve (şekersiz)

· İkindi : 2 porsiyon meyve veya 2 adet galeta

· Akşam : 5-6 yemek kaşığı sebze yemeği, salata, ince bir dilim ekmek

· Gece : 2 porsiyon meyve.

bu şekilde besleniyorum..

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Anladıgım kadarı ile BB yapmıyor, kendini sadece kardiyoya veriyorsun. Kanımca aldıgın protein miktarı az. Normal bir beslenmede 1 kg basına 1 gr gunluk protein alman gerekiyor. Aksi taktirde vucut protein ihtiyacını kaslardan karsılar. Yani sadece yag kaybetmezsin, kas da kaybedersin.

Bir de amino asit ne sıklıkla ne miktarda kullandıgını da yazarsan daha ii olur.

5. bbrk90

bbrk90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amino asiti 4 sabah, 4 idman öncesi ve 4 idman sonrası toplam 12 kullanıyorum.. haftada 6 gün kardiyo yapıyorum..birde bb nedir?

Sayfayı Paylaş