Göbek eritmek ???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xmrg008 tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xmrg008

xmrg008 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    boy: 183
    Kilo: 100

5 gündür vg+ koşu ve dengeli beslenmeme rağmen göbek daha da sarktı
    bunun sebebi nedir?

bir de bu göbeği hızlı eritmek için titreşimli veya termal kemer ya da jel vb. bildiğiniz bi ürün var mı?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    O kemerler konusunda bence alma öyle bir alet.Senin 1.83 boy 100 kilo Cardio ve sıkı diyet ile 70 kg ye düşmen gerek ve sonra bak bakalım sarkma felan birşey kalıyormu.Bak hızlı ilerlemek istiyorsan Ağırlık antremanı olan günde cardio gir ama şöyle olsun sabah cardio akşam ağırlık antremanı şeklinde olsun.Daha fazla cardio daha fazla kalori yakımı , ayrıca Hiit Cardio yuda dene bir hafta bak yaktığın kaloriye sonra normal cardiona bak hangisi yakım için iyiyse onu kullan.Ama bu sıralar Hiit Cardio öneriliyor.

3. xmrg008

xmrg008 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Dediklerini her gün yapıyorum. İşin garip tarafı göbekteki artış ve sarkma bu 6 günde oldu.

Termal sauna kemer alsam mekiklerde kullansam yararı olur mu?

her gün 3 farklı mekik 4*15 çekiyorum

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Termal sauna kemer ne işe yarar bilmiyorum.Ama bildiğimiz ağırlık antremanında takılan kemerse mekikte takmana gerek yok.Mekik çekmen karın kaslarını geliştirir.Sana artış oluyor gibi gelmiştir.ilk ayın bir bitsin 2 ay bir bitsin yeni bir sen ortaya çıkıcak 70 kgye düştüğünde eski halini düşünüceksin.yanlız bu süreç en az 4 aylık bir süreç olucak galiba..

xmrg008 bunu beğendi.
  5. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    O kemerler malesef pazarlama tuzağı, öyle birşey olsa neden uğraşsınki millet ? drop setler süper setler, cardiolar, 1 ila 2 saat neden uğraşsın ?

Durumuna gelince muhtemelen tuzu komple kestin, dolayısı ile su atımın fazla miktarda oldu, tuz tüketimini yavaş yavaş azaltman gerekirdi, birden kesmek düşük kalorili diyet ve sporla birlikte bu sonucu verebilir....

aynı şekilde beslenmeyi düzenlemek derken tam olarak neler yaptığını söylersen daha aydınlatıcı olur...

6. kerimagil

kerimagil Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    uzman hekim...
    Göbek eritmek için karın kaslarını çalıştırmak şart değil.

Enerji harcanıyorsa tüm vücutta yağlar beraberce erimeye başlar...

7. xmrg008

xmrg008 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
  8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bütün Cardio egzersizleri sana tavsiye kilo vermen için.Koşu , yürüyüş , ip atlama , merdiven , bisiklet vbz.İncelmeni bunlar ve uyguladığın diyet sağlıycak sadece düzgün bir şekilde devam ettir dostum.Sabrederek ilerliyceksin bende 103 kiloydum şuan 76 kiloyum zor bir dönemden geçmiştim kiloluyken ama şimdi emin ol vücudumu seviyorum.Ve şuan 6 kilo daha vermeyi planlıyorum.

xmrg008 bunu beğendi.
  9. xmrg008

xmrg008 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    ben düzenli çalışıyorum ve dengeli besleniyorum. Benim moralimi bozan baslayalı 7. gün ama göbekte ufak bir fark olmayınca moralim bozuluyor. Dediğin gibi sabır işi.

Karatay + cardio + vg bench_O inş. bu işin üstesinden gelecem tavsiyelerin için teşekkür ederim.

Son bi sorum olacak. Sabah 30 dk cardio yerine 1 saat hızlı tempolu teknik yürüsem(zayıflayana kadar) daha iyi olmaz mı?

10. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Koşu , yürüyüşe oranla daha fazla kalori yakmanı sağlar.30 dk koşu bence 1 saat yürüyüşten daha fazla yakıyor bunu şöyle düşünüyorum.Muscle'ın sitesinde 100 kalori yakımı için 7 yol adlı bir konuda 5 dk 16km hızla koşmak 100 kalori yakıyor , normal tempo yürüyüş 17 dk yürümek 100 kalori yakıyor demişlerdi.Yürürken ne kadar hızlı yürüyebilirsin ki , koşamıyorsan eğer yürümeyle koşmayı birleştir öyle devam et ayrıca HIIT Cardio konusu var forumda onu bir oku birde , hızlı verim almak istiyorsan eğer salona gidiyorsan salon 7 gün açıksa ve zamanın var ise haftanın 7 günü her sabah cardio akşama doğruda cardiodan 8 saat sonra ağırlık antremanlarını yaparsın yani ağırlık antremanı programında bir değişim olmasın sadece 7gün full time cardio sabahları yap ikili çalışma gibi git yani.

Sayfayı Paylaş