Göğsümdeki Yağlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Claros tarafından 24 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Claros

Claros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1.82 boyum var 72 kiloyum fakat vücudum çok yağlı. Özellikle göğsümdeki yağlar çok sinirimi bozuyor. Jinekomasti olup olmadığını çok uzun zamandır araştırdım olmadığı kanısına vardım resim ekleyeceğim anlayan arkadaşlar da bir bakar. 1 hafta önce spora başladım fakat hocanın verdiği programla kaslar yağın altına oturuyor daha kötü bir görünüm alacak diye korkuyorum. Direkt kardiyo programına geçmek istiyorum. Beslenmemi düzene soktum sadece spordan önce lifle birlikle karbonhidrat alıyorum. Onun dışında spordan sonrada az miktarda alıyorum proteini bol bol alıp bol bolda su tüketiyorum. Şeker, yağ, tuz, ekmek bunları tamamen hayatımdan çıkardım. Sabah aç karnıma yeşil çay içiyorum bir bardak ve spora gitmeden 3*20 sıkıştırma mekik yapıyorum. sporu yapıyorum tekrar yatmadan 3*20 sıkıştırma mekik uyguluyorum. Sizlerden ricam ne yapmalıyım neler tavsiye ediyorsunuz?
    1.png 2.png 3.png 4.png

2. nonstoper26

nonstoper26 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yalnış anlama Benide Sanki 3-5 Ay Spor Yapıpta Sonuç alamamış gibi bi soru sormuşsun dur bakalım bi 3-4 ayını tamamla baktın olmuyo ona göre bi arayışa girersin zaten bir hocan varmış o bu konuda daha bilgilidir eminim...birde hocanın verdiği programla kasların yağın alına oturduğu sonucunu nerden cıkardın acaba ?

3. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Jinekomasti değil de hafif yağlanma gibi duruyor. Jinekomasti meme ucunda belli ediyor genelde kendini, kız memesi gibi oluyor. Seninki öyle durmuyor.

4. VayneX

VayneX Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Bende senin gibi düşünüyordum hocam göğüslerim küçük ama yağlıydı üçgen memem vardı açıkçası :D Body ilk başladığımda göğsüm 91cm di şimdi 102 cm oldu altlardaki yağlar gitti ve göğüs büyüdükçe sertleşti güzel bir görüntü ortaya çıkıyor zamanla :) Alt göğüs, üst göğüs, normal göğüs hareketleri yap elinden geldiğince.

Sayfayı Paylaş