Göğüste Yağlanma Sorunum Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sizofreen tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. sizofreen

sizofreen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba yaşım 18, kilom 65 vücudum iyice saldı kendini artık bir yerden başlamak istiyorum ama göğüste yağlanma sorunum var. Doktora gittim jinekomasti değil dedi. 14 yaşımda falan kuzenim spor yapınca ona eşlik ederdim hep şınav olsun vs. Sonra o gidince bende bilmiyorum tabi bıraktım ve gene o zamanlar etkisini bilmeden protein tozu içmişliğim var sebebini buna bağlıyorum. Sizce sebebi nedir birde kasa çevirmek için nasıl bir program izleyebilirim. Bilen birisinin yardımcı olmasını bekliyorum. Yaş 18 olunca bu görüntü çok rahatsız edici olmaya başladı.

Ekli Dosyalar:

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yanlış anlamada çocuk aklı falan 5 10 tane şınav çektikten sonra protein tozu içmek nedir kas falanmı bekledin :D

3. sizofreen

sizofreen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Protein tozunu spordan sonra içmedim gene o yaşlarda sporla alakam yokken tükettim. Bir tanıdığım içiyordu bende tadı güzel diye ondan gizli içiyordum.

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Cok tuketip az su ictiysen bobreklerine zarar vermissindir. Gobek ve gogusler, genetik ve kotu beslenmenin sonucu ;)

5. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    O göğüslerde jine var bence bi 2 doktora daha gozuk bence

6. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Bana da jinokomasti gibi goründü ama doktora gittim demişsin , protein tozuyla uzaktan yakından hiç ama hiç alakası yok %100 emin olabilirsin

7. sizofreen

sizofreen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Jinekomasti değil dedi doktor genede bir kaç doktora daha gideyim tabi doğru diyorsunuz. Son 1 senedir gerçekten çok düzensiz beslendim hep fast food tükettim dediğiniz doğru olabilir. Peki bu vücudu toplamak için neler önerirsiniz? Bilen birinin söyledikleriyle başlamam daha etkili olur diye düşünüyorum. Kendi kendime bir şeyler yapıp daha kötü sonuçlar doğurmasını istemem.

8. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Jinekomasti var bu beslenmeyle veya idmanla alakalı değil. Devlet hastanesine gittiysen doktorlar baştan savma bilgi verir açıkçası veya ameliyat için ısrar istemediklerinden olabilir. Özele gidip sorabilirsin ücretsiz test yaptırabileceğin yerler var.

9. zeugma27

zeugma27 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Sendeki kadar olmasada bendede var aynı durum ama gözle görülür değişimi yakaladım çok şükür maddi durumum cok iyi olmadıgı icin hastaneye gidip test yaptırmadım cünkü yaptırsam bile diyelim jinekomasti oldugunu ögrendim bana bir faydası yok ameliyat olamam cünkü cok pahalı benim icin ama tabii ki pes etmedim alt gögüsünde yağ birikmiş herkesin yağı topladığı yerler farklı olabiliyor profesyonel bir hoca felan degilim bende kafama takıp araştırdım alt gögüsteki yağları yakmak icin düşük ağırlıkla fazla tekrar yapmanı tavsiye ederim ve üst gögüste calısırsan görüntü düzelecektir umarım yardımcı olabilmişimdir iyi forumlar.

10. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Normal bir yağlanmaya benzemiyor. Kadın gögüsüne benzemeye başlamış. Jinokomasti vb. Bir sorun olabilir uzaman bir hekime danış. Hormonel bir bozukluk olduğu kanaatindeyim ergenlik çağına girmişsin bu tarz değişiklikler olabilir vucutta hekim yardimcı olucaktir.

11. sizofreen

sizofreen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hormon testi yaptırdım hiçbir sorun yok ama banada jinekomasti gibi geliyor birde dediğiniz gibi her insanda yağlanma bölgesi fark gösterebiliyor ben birkaç doktora daha gözükeyim en iyisi ona göre ya ameliyat yada görüntüyü düzelticek bir çalışma programı uygulayacağım arkadaşlar. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

12. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Varsa tek çare ameliyatmış bende sordum fiyat olarak devletten 2.5 dedi

13. zeugma27

zeugma27 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    çok sıkı çalışırsan yağlarını eritebileceğini düşünüyorum işin sağlık kısmını bilmem... spor yap ve işlenmiş gıdalardan uzak dur.

14. sizofreen

sizofreen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Önceden pek belli değildi ama şu son 6 ay içinde çok kötü beslendim kahvaltıda bile fast food tükettiğim oldu. 1-1.5 ayda 7 kilo aldım. Kilo alınca dahada belirginleşti yağla ilgili bir artış var. Şimdilerde gayet düzenli besleniyorum ve kilo vermeye yönelik spor yapıyorum bakalım yağ yakınca küçülecekler mi. Eğer küçülürlerse iyi bir programla şekir verebilirim diye düşünüyorum.

15. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Kuculuyo ama tamamen gitmiyo yag yaktikca minimuma indirirsin

16. sizofreen

sizofreen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    En olmadı ameliyat olacağım o halde ne yapalım. :)

Sayfayı Paylaş