Göğüslerim sertleşti ama güzel gözükmüyor SS'li

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve uzun sporcu tarafından 5 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. uzun sporcu

uzun sporcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok faydalı yazı teşekkürler.

Boy193
    Kilo 97
    Öncelikle 2 aydır spor yapıyorum. 1 haftadırda kesin ciddi diyete başladım.

Ben göğüsümün büyük olmasından şikayetçiyim.Neredeyse kendimi bildim bileli büyüklerdi neyse yazın doktora gittim jinekomasti mi diye hormon testi yapıldı her şey normal öyle bir sıkıntın yok dendi.Zaten spora başlama sebebimde göğüstür.

2 aydır aynı yere gidiyorum hoca koşu bandı göğüs kol karın yaptırıp bıraktırıyor. Ve benim göğüsler yumuşaktı şimdi dokunsan taş gibi ama şekli yok kesilen yer yok. Sadece alt kısım biraz yumuşak. İşin kötüsü daha büyüdüler.

Ya bu göğüsü nasıl şekle sokucam. Yardım ederseniz sevinirim. Dediğim gibi göğüs sert ama görünüşü hoş değil. Ya artık gelişim görememek beni üzüyor.

Salondaki kaslı adamların vücuduna bakın birde benikine bakın lütfen yardımınızı eksik etmeyin ne yapmalıyım. Diyetteyim dedim ya yağ yakıcı grenade thermo dedenetor aldım. Onuda kullanıcam.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 5 Aralık 2015
  2. Begginer

Begginer Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Öncelikle merhaba, bende yeniyim dostum ama forumu iyi kurcalamanı öneririm, okumadığın köşe kalmasın. Ayrıca 2 aydir spor yapıyorsun ve kendini salondaki kaslı adamlarla kiyasliyorsun bu çok yanlış, sana sebebi hakkında tam bir bilgi veremem ancak devam etmelisin, pes etme.

3. Can Emre Arslan

Can Emre Arslan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Dostum Fitness sabır işidir 2 ayda kim ne yapmışki sen ne yapıcaksın ? Şöyle bikaç ay daha çalış bakalım bi vücudun otursun şekillenmeye başlasın , Gelişimi gördükçe zaten devam ediceksin.Hiç üzülme 2 ayda şekillenmemesi gayet normal.Bırakmadan devam et

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    antrenmanına devam et kardiyo ağırlıklı çalış zaten yağ oranı düştükçe ve antrenmanların etkisiyle şekile girecektir

Sayfayı Paylaş