Göğüslerim çıkmıyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Vasten tarafından 28 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Vasten

Vasten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba öncelikle. Şimdi size bi sorum olacak bes aydır bu sporla ilgileniyorum ama bir türlü göğüslerim çıkmadı inatçı bi kas gelişmiyor sanki kollarım 35 oldu 26 ile başlamıştım gogusler belli olmuyor çıkmıyor benchde 60 kilonun altina girdim 10 tekrarı rahat cikardim ama goguslerimi hissetmedim hafif denedim biraz kırka çektik kiloyu ertesi hafta yok yine bi hissetme yok anlamadim 17 yaşındayım 1.80 boyum var 71 kiloyum nasil çalışmalıyım yardım edin. Şimdiden sağolun.

2. Falldown

Falldown Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Teknik hatan olabilir mi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Her insanın her bölgesi gelişecek, ön plana çıkacak diye bir şey yok. 10 yıl yüzme + 3 yıl fitness ile omzum yok mesela. Yüzmede tekniğim iyidir, fitnessta hareketlerin formunada dikkat ederim, beslenmeye de dikkat ederim. Ama olmayınca olmuyor.

4. Vasten

Vasten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teknik hata derken hareketlerin formuna falanda dikkat ediyorum yavaş kaldırıyorum olduda bittiye getirmiyorum benchde bari sallayarak kaldırmiyorum ama bi turlu goğusler geri kaldı

5. Falldown

Falldown Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Bu forumda bahsi geçen bench presse kıyasla dumbell fly hareketinde göğüsü daha iyi hissettiklerini söyleyen arkadaşlarla karşılaşmıştım belki senin için de aynısı geçerli olabilir

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. pusat.selim

pusat.selim Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Valla hocam benimde gögüslerde sorun var. Çok yavaş gelişiyorum. Antreman sistemini değiştirdim kaç defa yok olmuyor. Trapezlerim,omuz çok güzel gögüs çok yetersiz kalıyor ve birazcık kötü görüntü oluşturuyor:D

7. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Göğüslerin büyümemesinin 2 sebebi var ya antrenman programında hareketlerde bi hatan vardır ya da genetik olarak orası zor gelişir ya da gelişmez.Bunu öğrenmenin tek yolu göğüs programını değiştirip hareketleri düzgün formda yapman o şekildede gelişmiyorsa genetiktir.

Sayfayı Paylaş