Göğüsler patlasa :D

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BodySezer tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BodySezer

BodySezer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hemen konuya giriyim
    Arkadaşlar aşşağıda her göğüs programında uyguladığım program sizce sıkıntı varmı

1.Dambıl Bencpress 4x12 12 10 10 (dambılla daha iyi hissettiğini düşündüğüm için dambıl kullanıyorum genelde)
    2.Dambıl İnceline Bencpress 4x12 12 10 10 (Bidaki Göğüs Programında Barbel Inceline Press yapıyorum)
    3.makinada fly hareketi 3x12 (bidaki göğüs programında Dambıl Fly yapıyorum )
    4.Decline Benc press 4x12 (Bidaki Göğüs Programında Barbel Benc press yapıyorum tekrardan)
    5.Cable cross 4x12 (bidaki Göğüs programında pullower yapıyorum yerine)

Program 1 hafta ilk belirttim gibi 2. hafta açıklamada yazdım gibi bu döngü içersinde dönüyor.

Vücudumu şaşırtmamı söylediler bi çok yerde bu programa yeni başladım faydasınıda gördüm olabildiğince hareketin formunu kaybetmeden ağır girmeye çalışıyorum sizce göğüs için nası bi program arada şınavla destekelemeyide düşünüyorum hareketlerin aralarında.
    Yorumlarınızı bekliyorum Saygılar.

2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Öncelikle 5 egzersize gerek yok, Bench press - İncline dumbbell press - dumbbell fly yapmanız yeterli, yok ben illa yazdığım 5 egzersizi uygulayacağım derseniz sıralaması; 4 - 1 - 2 - 3 - 5 olmalı, ayrıca 3 ve 5 aynı formda, birini eleyebilirsiniz.

keepsoul bunu beğendi.
  3. BodySezer

BodySezer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    fazla yani bu hareketler dimi peki flymı eleyim cable corsmu

4. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Ben olsam kabloyu elerdim. Bench 6 - 8 tekrar aralığında maksimum kiloda olsun, dumbbell press 10 - 12, yine fly da 10 - 12 tekrar.

Sayfayı Paylaş