Göğüsler için

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ginzo9 tarafından 1 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ginzo9

Ginzo9 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar öncelikle merhaba,göğüslerim sarkmaya başladı Şekle girmesi için nasıl bir program izlemeliyim tahminen ne kadar sürede şekle girer ve kullanmamı tavsiye ettiğiniz takviyeler nelerdir ? Fotoğraf atmam mümkün olmadığından limon kadar diye tarif edebilirim :D

2. Embriyo

Embriyo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Kilo vermeye başlamalısın bence

3. RahatSporcu

RahatSporcu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardiyo :D ben agirlik kaldirmanin sonucunda duzelttim %25 felan kaldi , 3 ay sonra duzelir benimkiler

4. Ginzo9

Ginzo9 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam boyum 178 kilom 71 şuan

5. Embriyo

Embriyo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    1.78 boy ve 71kiloya limon gibi meme? bence sen abartmışsın durumu

6. Ginzo9

Ginzo9 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Genetik herhalde babada da öyle göbek olmayıp göğüs olunca insan rahatsız oluyor

7. Embriyo

Embriyo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hormonal bi durum da olabilir

8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Göğüs büyük kas grubuna giren bir bölgedir.Alt göğüs , Üst göğüs , İç göğüs olarak ayrılır.Doğru uyarılmaları kaslara vermelisin , bi antreman devamlılığını yapmalısın.Yani 1 aylık antreman yapmayla 2 aylık antreman yapmayla istenilen vücut formları kazanılmaz.Ayrıca vücut yağ oranınıda düşürmek gerek kas kütlesinin görünümü için.Bu olaylar genetikle alakalı değildir.
    1.78 boy 71 kg biri olduğunuza göre büyük ihtimal maksimum yağ oranınız %25dir daha fazlaysa bayağı yağlısınızdır ama ummuyorum daha fazla olduğunuzu bu yağ oranıda disiplinli antreman ve beslenme programıyal her ay %1-3 yağ oranı düşülerek ve kas kütlesi kazanılarak iyi bir vücuda gelmenizi sağlayabilir.Ayrıca takviye demişsiniz spor geçmişinzi varsa supplement kullanmanızı öneririm.Tabi ki benim görüşüm ilk olan çok sağlıklı beslenme programı bu beslenme programına takviye olarak %20lik olumlu etki yaratıcak supplementler olucaktır.

GurkanDln bunu beğendi.
  9. Ginzo9

Ginzo9 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam teşekkür ederim,daha öncesinde amatör Takımlarda basketbol oynadım yağ oranım Dediğiniz gibi daha fazla olacağını düşünmüyorum,ve sağlıklı beslenme konusunda önerebileceğiniz bir diyet var mı ? Daha önce fitness yapmadım söylediğiniz takviyeyi kullanmamım bir sakıncası olur mu ?

SiR_Arawn bunu beğendi.
  10. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Mesajda attığım sitede beslenme programı(diyet) vardır.Takviye amacınıza yöneliktir , supplementler sağlığınıza zarar vermez.Streoid veya bir tarım ilacı olsa sıkıntı ama bu önerilen şey sporla bir götürülmelidir.Misal çoğu müsabık supplement bile kullanmaz üstündeki seviyede olan Streoid kullanır ve zararlarını önleyici şeyler kullanır , Streoide göre supplement bir alt takım tabakaya hitap eder.Benim önerim müthiş bir doğru beslenme programı yanına ek besin olarak hedefe göre şeyler misal ,
    Günlük 2 gram protein alıyorusn kg başı extra idman sonrası whey kas kütlesi istiyorsan + bcaa 2lisi çok iyi olur kütle istiyorsan mesela..Verdiğim linkten yazarsan daha rahat cevaplarım.

11. badicitekin

badicitekin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar göğüs programım bu şekilde yaşım 29 kilom 77 boyum 180 4. ayım vg de
    bench pres barbel 12 10 8 6
    falt dumbel fly 12 10 8 6
    incline dambıl press 12 10 8 6
    dumbel puloverr
    şınav 3*15
    sizce nasıl değişikliğe gitmeliyim

Sayfayı Paylaş