göğüs ve göbek nasıl eriteceğim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve red-kit tarafından 26 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. red-kit

red-kit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm; ben 182 cm boyunda 80 kg civarındayım.yaşım 20.body ye 3 yıldır hevesim vardı bu zamana kısmetmiş artık.siz değerli forum üyelerinden bir ricam olacak.lokal olarak göğüs ve göbek bölgemde aşırı yağlanma oluştu ve ruhsal ve psikolojik olarak rahatsız olmaktayım 7 yıldır denize gitmiyorum,yazın t-shirt giyemiyorum:(belkide göbeğim vücüdumun 1/3 ünü oluşturuyor :D o kadar büyük yani..bu bölgeleri evde yapacağım hangi hereketler ve nasıl bir program izleyerek ve nasıl bir diyet ile yapmam gerekiyor?Evimde ağırlık istasyonu mekik sehpası ve ağırlık setleri var bunları nasıl kullanarak daha verimli olarak nasıl göbek ve göğüslerimi eritirim? bench_O bunları 3 ay içinde yapmam mümkün mü peki?cevaplar için şimdiden çok teşekkürler.Allaha emanet olun,saygılarla.

http://www.hepsiburada.com/Liste/dy....aspx?productId=spordyki900&categoryId=355457

http://www.hepsiburada.com/Liste/vo...tId=sporvoitsb800&categoryId=355453#Gorseller

2. mF

mF Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    walla bende bu işte yeniyim ama cardio + iyi bir diyetle 3 aya ıstedıgın vucuda ulaşabilirsin diye düşünüyorum . bu forumda cok daha tecrubelı uyeler var . fotograflarını koyarsan sana yardımcı olabılırler :)

red-kit bunu beğendi.
  3. asit1212

asit1212 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Şeker, tuz, un keseceksin karbonhidratı da iyice azaltıp protein ağırlıklı yemekler yiyeceksin, sebze tüketeceksin, meyve suyunu bile bırakıcaksın kolayı saymıyorum bile sonra da utangaçlığından vazgeçip metabolizma hızını arttırmak için hızlı yürüyüşler yapacaksın bol bol hareket edeceksin ve kilo verceksin vücudun dengeye geldiği zaman da egzersizlere başlarsın.

red-kit bunu beğendi.
  4. red-kit

red-kit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağolasın mf; kardiyo olarak boks ile uğraşsam olur herhalde iyi ter atarım diye düşünüyorum.

sağolasın asit1212;diyet programı buldum netten onları uygulayacağım inşallah..aöf ve sınırsız internet olunca evde 6 aydır eve hapsoldum tabi hareket farz oldu artık :)

5. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    yağların vucuttaki dağılımı genetik, benden çok daha kilolu babamın sadece göbeği var bacakları kalçası filan benden ince, ben de vucuda dağınık, hatta belim ince kalçalarımda bacaklarımda daha çok yağ var.
    local olarak belli bölgedeki yağları da eritemezsin(keşke olsa) sen kilo verdikçe genetiğine bağlı olarak belli bölgelerden gider yağlar çalıştığın bölgeden gidecek diye birşey yok.

red-kit bunu beğendi.
  6. red-kit

red-kit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    genetik olayı doğru ama ne bileyim illa bi çözümü vardır.sürekli o bölgeye yoğunlaşsak orada yağlar erir ve hatta kas oluşumu bile olur diye düşünüyorum.benim babam da aynı vücut zayıf ama accayip balkon göbeklidir :)

7. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Nasıl oluyorda 1.82 boya 80 kıloyu fazla görüyorsun :D ben 1.70 boy kılo 86 idi 3 haftada 4 kılo verdım ve suanda olumlu ve emın adımlarla devam edıyorum . Fakat benim vucüdum hiç te kötü değildi ...

red-kit bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş