Göğüs ve üst göğüs aynı gün ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pro13lem tarafından 11 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. pro13lem

pro13lem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bizim salonda hocamız yok forumda aradım bulamadım bişey sormak istiyorum benim programda Haftada 4 gün gidiyorum şimdi 1. gün üstgöğüsle başlıyorum sonra dambılla press ardından göğüs ve dambılla yana açıyorum toplam 4 hareket yapıyorum haftada 2 gün ama bazı yazılarda yada sizin önerdiğiniz 2. ay programlarında normal göğüs yok kafam karıştı yaklaşık 1.5 2 aydır bu programı yapıyorum normal göğüslerim baya doldu bütün arkadaşlarım olumlu yorumlar yaptı üst te yavaş yavaş doluyor baya kabardı kemikleri falan örttü zaten üstgöğüs ve omuz çok zor çıkan kaslarmış sizce bu program yanlışmı 1 günde 4 göğüs hareketi.

2. thentr

thentr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence gayet iyi bu program 5 hareket olsada ağır gelir program gelişme varsa sorun yoktur ozm :)bench_O

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    5 de yapabılırsın sorun olmaz buyuk kas oldugu ıcın gogus ve ust gogus aynı gun dıye sormussunuz aynı gun calısılır zaten genel oalrak gogus calıssan bıle alt ust orta hepsı calısıyor dıps ekleyın progrrama alt gogus ıcın cok ıyıdır

4. pro13lem

pro13lem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki üstgöğüsten sonra dambılla yukarı press var birde yana açma press yaparsam o bölgeyi dolduruyor yana açarsam iç göğüs çalışıyor doğrumu biliyorum ben şu an doldurmak için baya ağır kilo ile yukarı press yapıyorum salonda bir abi var baya gelişmiş o tavsiye etti önce doldur sonra açarsın dedi.Birde arka kol meselesi var sanırım o iş karışık ben buzamana kadar göğüs günü sırt ve kanattan sonra 3 hareket yapıyordum arka kol için ama çoğunluk omuz günü yap diyor bir iki hafta öyle yapayım hem değişiklik olsun.

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    genelde

gogus - bıceps
    omuz- arka kol
    sırt- bacak

genelde cogu kısı boyle calısıyor

zaten gogus yapınca arka kolda calısır ustunede sız arka kol gırsenız zararı olur

benım programda pres de var acmada dıps de var aly gogus ıcın gogusu kaldırmak ıcın yazdım dedı hoca

Sayfayı Paylaş