Göğüs Problemim için

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Senior_Duke tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Senior_Duke

Senior_Duke Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yaklaşık 4 aydır 4 set 20 şınav çekiyorum. Hergün sadece hafta sonları bırakıyorum. 4 Set ayaklar havada 30 mekik çalışması ve bacak kaslarımı geliştirmek için evde çalışıyorum. Başlarda ufak gelişmelerden memnundum ama kötü bir sıkıntım var şuan.

Sol göğüsümün altında bir çizgi oluştu. Sağ tarafta yok. Aynada rahatlıkla görebiliyorum.

Örnek vermek gerekirse David Beckham'ın resmindede bu durumu farkettim. Ondada var ama her iki göğüs altındada mevcut. Bende kötü görünmeye başladı bıraktım çalışmayı. İşaretlediğim noktalar. Sizce yanlış mı çalıştım acaba? Ne yapmam gerekir? Yanıtlarsanız minnettar kalırım...

2. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    fotoğraflarda rahatsız edici bir görüntü yok bence... sen takıntı yapmış olabilir misin?

ya da göğüs kaslarınla karın kasların birbirinden ayrılıyor olabilir, hani göğüs kesme diye tabir edilen... göğüs kasların belirginleştikçe altından çizilmiş gibi bir görüntü oluşur ki keşke olsa dediğim birşey...

yoksa senin bahsettiğin daha farklı bişey mi? mümkünse kendi fotonu koyar mısın?

3. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    bir şey yok.normal

4. Senior_Duke

Senior_Duke Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Arkadaşlar çok fazla bir çalışma yapmadım fakat resimlerimi ekledim tekrar değerlendirmeniz için. Önceden bu şekilde sol göğsümün altında bir çizgi yoktu. Zaten sağ tarafta göze batan bir oluşum yok. Sadece şınav çektim. Sizce yanlış bir gelişme mi? Yani tek göğsümün altında oluşması rahatsız etti beni. Lütfen cevaplarsanız sevinirim..

Son düzenleme: 28 Mart 2009
  5. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    bence çok kafaya takacak bir durum yok, senin anatominle ilgili olabilir...

6. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Tamamiyle güçlü taraf kaynaklı. Yani solak olanın sol bölgesinin daha gelişmiş olması gibi. Benimde sağ göğsüm sol göğsümden daha iyi. O çizginin sadece bir göğüste oluşmasının sebebi o.

7. Senior_Duke

Senior_Duke Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ama göğüste bir toplanma yok. yani altında çizgi oluşmasına bir anlam veremedim. Hani çizgi oluşacağına gelişme olsa anlayacağım. Sanki sarkmış gibi bir görüntü var. Ayrıca sol kolum sağa göre kuvvetli değil.

8. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    ellediğinde o bölgenin kemik mi olup olmadıgın bak ufaklıgında kırılmıs bı kaburganın farketmeden yanlış kaynamıs bir kemigi olabılır,pek fazla yapılacak bişey yok ama çok yağlı duruyosun kas oluşum göze çarpmıyo kaslarının gelişmesi aksine o çizgiyi yok edecektir.

9. Senior_Duke

Senior_Duke Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kemik değil.. Elimle sıktığımda birazcık sert. Evet önceden çok zayıftım biraz kilo almam gerekti.. O yüzden yağ oranım oldukça fazla.

Sayfayı Paylaş