Göğüs Problemi

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve cepcadisi94 tarafından 23 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cepcadisi94

cepcadisi94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 18 yaşındayım. Boyum 155, kilom ise 50. Vücut ölçülerim 90-65-100 falan olmalısı lazım. Benim vücudum hep böyleydi yani kum saati tarzı. Belim hep ince göğüsler ise büyüktü.Zaten 4 sene içerisinde en az 45 kilo oldum en fazla 50. Şimdi ben spora başlamak istiyorum fakat vücut hatlarımı kaybetmek istemiyorum. Mesela simit bölgem biraz var bundan kurtulmak istiyorum. Onun haricinde bir de dış bacak sorunum var. Yağ oranım ise %24 civarı. Ama sporla birlikte göğüslerimin küçülmesini istemiyorum özellikle. Nasıl bir yol izlemeliyim? Pilatese mi başlamalıyım yoksa başka bir şey mi karar veremedim. Amacım daha yuvarlak hatlar, düz ve birazcık kasları belirgin olan bir karın..Daha önce kısa bir süre pilates yaptım o kadar, zaten bıraktıktan sonra tekrar kilo aldım dikkat etmedim falan...Yardımcı olursanız sevinirim.

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    pilates ile istediğin sonucu elde edemezsın zaten, fitness e basla gerısı zaten gelır, ondan sonrasını soylemek ıcın henuz erken. önce bı baslaman gerekıyor, hatları kaybetmekten zıyade daha da belırgınleştırırsın zaten fitness ile varolan hatların kayboldugu nerde gorulmus. goguslerı de kucultmek( daha dogrusu kaslandırmak) o kadar kolay degıl zaten kaldı ki kuculsunler dıe korkasın.

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Kilo verdiğinde göğüsteki yağ dokusu da azalacaktır ama belin inceleceği için orantıyı koruyacaksın ki olması gereken bu. Aşırı yağlanma ileriki yaşlarda göğüslerde deformasyona sebep olabilir.

Sayfayı Paylaş