göğüs problemi.bu kadarı da fazla ama..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve boran90 tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili hocalarım arkadaslar bana hep o iki göğüs arasındaki boşluk hacimlendikçe kapanıcak dediler ama neden kapanmıyo 2 aydır dahada açılıyo arası sanki.... gerçekten.ilk başlarda kolyem sıkışırdı biraz iki göğüs arasında ama şimdi duruyo düzgünce. haftada 2 kez göğüs antremanı yapıyodum şimdi 1 düşürdüm yok yok yine fayda yok 100 tane program yaptım yine yok.bu sporda gerçekten en çok sevdiğm bölge ve....bazılarına bakıyorum 1 ay çalışmışlar göğüsleri kapalı ya cidden çook sinir bozucu.bi tavsiyesi olan var mı.tşörtün üstünden kadın gibi duruyo gerçekten iki tarafta şişmiş(yağdan değil) ortası boş bide kenarlara doğru daha hacimli yani görüntüyü siz tahmin edin. fotoğraf yüklememe gerek yok galiba çünkü yeterince açıkladım.şuana kadar aynı sorunu yaşıyan varsa çözen varsa lütfen konuya cevap versina32

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    üst göğüs çalış. dumbella çalış. dar tutuş bench press yap. bildiklerim bunlar:)

3. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    ön ve yan fotoğraf koyarsan forumdaki tecrübeli arkadaşlar ve hocalar bakıp sana birtakım hareketleri önereceklerdir.

4. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    Belirli bi süre bar yerine dumbell kullanmanı öneririm.Dumbell ile gerilimi daha iyi hissediceğine ve iç göğüsü daha iyi vuracağını düşünüyorum.

Dumbell Inc. Press -Incline Fly - Flat Dumbell Press - Flat Dumbell Fly Şeklinde uygulayabilirsin.Ben bu antremandan sonra 2 gün iç göğüsümde ağrı çekiyorum ve güzel neticeler alıyorum.Tavsiyem budur istersen bi uygula sonuçlarını yazarsın.
    Birde ufak bi tüyo verebilirim biliyorsundur beklide dumbell fly yaparken zirvede göğüsleri sıkıştırıp bir an bekle ve açarken gerilimi yavaş yavaş aç farkı antremandan sonra hissediceksin.

5. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler dediğini uygulucam sonuclarını yazarım cosanostra:) geri kalanınızada teşekkürler

6. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Konu açılalı epey bir zaman geçmiş ama bende de aynı problem mevcut. Benim kendi görüşüm, göğüs bölgem yağlı olduğu için bu açıklığın daha çok belli olduğudur. Şöyle açıklayacak olursam göğüsteki yağlar eriyince ortadaki boşluk ile göğüs bölgemdeki olan orantısızlık gidecek ve sanki naturel kesilmiş bir ense traşı gibi azdan çoğa doğru gözükerek bu boşluk kapanmış gibi olacaktır. Sizin de görüşlerinizi almak isterim...

Sayfayı Paylaş