göğüs lerim büyük ve sarkık

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve birdostt tarafından 13 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. birdostt

birdostt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaş laf evde dambil ve mekik sehpası ile yapılabilecek hareketler neler ve nasıl şekillenir bu göğüs üst göğüs fena değil ortalarda öyle ama alt kötü bilecikte oturuyorum ve bu cevrede spor salonu yok yardım edin lütfen

2. birdostt

birdostt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. birdostt

birdostt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler yardim edin nolur

4. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum, her gün koşuye çık, nerden baksan 30-45 dakika kardiyo yap. Kardiyo sırasında da su almamaya çalış, yağlarını yakarsın böyle, eğer daha fazla desteğe ihtiyacım var diyorsan, L-Carnitine alırsın, koşudan önce içersin sonra tempolu şekilde koşarsın.

5. Shadow15

Shadow15 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Yardım etmezler...Şimdi yeni bir profil aç, cinsiyeti kadın yap, yalandan da bi fotoğraf koy bak aynı soruya kaç kişi cevap verecek :)) Bu arada, sorduğun konuyla ilgili yeterli bilgim yok, umarım kısa zamanda hedeflerine ulasirsin. Kolay gelsin.

6. birdostt

birdostt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    şuanda koşuya çıkamam hocam bileğim sakat o yüzden evde hareket yapmalımıyım acaba işe yararmı

7. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    En başta beslenme konusu geliyor, nasıl besleniyorsun? Tam olarak durumun nedir? Mümkünse hem kendi fotoğrafını, hemde ekipmanlarının fotoğrafını forum kurallarına uygun olarak konuya ekleyebilirsen daha doğru yorum yapabiliriz, kadın profili açmana gerek yok.

8. birdostt

birdostt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba yorum için teşekkürler resimli yeni bir konu açtım açıklamada yaptım cevap olarak orada bana yardım ederseniz sevinirim beslemmem ise evde yemek ne varsa onu yerim ve günde 1 defaya mahsus tatlı yerim çoğunlukla

9. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Şeker, karbonhidrat, yağ, bunları kesmeye çalış. Bileğin düzelene kadar beslenmeyi tam anlamıyla kontrol altına al. Sakatlığın geçince tam anlamıyla kardiyoya başlarsın ve kafan rahat olarak kilo verirsin.
    Geçmiş olsun bu arada, dostum. ;)

10. birdostt

birdostt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkürler bu arada kilom orta boyuma göre ne fazla ne az ama ginede kilo vermem lazımmı fazlalıklar için

11. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43

Bu forum kadar yardım etmeyi seven bir forum daha göremedim,bayan fitnessçılara daha fazla yardım ediliyorsa amacımız abazalık değil onları spora kazandırmaktır çok az kadın bu sporu yapıyor.Ancak olay şu arkadaşın sorunuyla ilgili en azından 100 konu var (Göğüsüm yağlı,göğüsüm büyük vs) bir de 1000'in üzerinde antrenman programları,tüyoları ve beslenme konuları var bunlar varken hala bunu sorması abez.Arkadaş biraz zahmet edip araştırsın.

Mr X bunu beğendi.
  12. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum, kilon ve boyun kaç, yani boy/kütle endeksi, vücut-yağ oranı vb. ölçsen çok iyi olur.

13. Shadow15

Shadow15 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Ben sadece gözlemlerimi paylaştım sayın mericboss ve fikrimin arkasındayım. Ispat için, bayan arkadaşlar tarafından acilan alakasız konulara sayfalarca cevap verilmiş başlıkların linklerini burada paylasabilirim; ama gerek ilgili bayan arkadaşları zor durumda birakmamak gerekse de forum kurallarını ihlal etmemek için bunu yapmayacağım elbette. Ben bu yorumumu, kimseyi hedef almadan ve belki birileri ders çıkarır diye yazdım, sözüm meclisten dışarı. Forumda elbette yardımsever arkadaşlar var, bunları isim isim yazmaya gerek de yok zaten kendilerini belli ediyorlar ve bu firsatla hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum; ama maalesef istisna oluşturacak kadar az sayidalar. Tekrar ediyorum, ister kabul edin Isterseniz etmeyin ama gerçek böyle ve denemesi de bedava. Eminim aynı konuyu bir bayan açsa en az 15 sayfa cevap yazılır. Yazilsin tabi, gençler şansını denesin, benim için sorun yok ama lütfen tek amacı tecrübeli hocalarindan faydalanmak olan hemcinsler de ihmal edilmesin :)))

Sayfayı Paylaş