Göğüs kaslarim da ki yaglar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tanerozturk tarafından 1 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Tanerozturk

Tanerozturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar abilerim ablalarim ben 3 ay kadar sadece duz zeminde gogus icin halter ve dumbell kullandim sonra baktim ki afedersiniz kadin gogusu gibi olmaya basliyor alt gogus ve ust gogus calismaya basladim yanlari olsun her yeri 1 aydir yapmaya calisiyorum. yaklasik 4 5 aydir spor hayatina giris yaptim acemiyim goguslerim icin haftada 1 gun bütün hareketleri yapiyorum yas 17 kilo 62-63
    Fotograflardan da goruldugu uzere uclarinin etrafinda 1 2 parmak kalinliginda yag var kemiklerim de ince aynen bu sekilde devam edersem duzelir mi duzelirse kac aya duzelir beslenmeme dikkat ediyorum ayrıca bu goguslerdeki ovallik bana mi bagli yoksa genetik mi simdiden tesekkurler
    Goguslerimi nasil duzeltip kare bir bicimde nasil yapabilirim bunun icin ayri bi calisma taktigi programi var mi varsa verebilirseniz cok sevinirim bu arada makinelerde çalışmıyorum sadece dumbell yaylar (sag ve soldan cekilen) halter kullaniliyorum tisort felan giyemiyorum arkadas cevresinde alay konusu oluyorum jinekomasti icin doktora gittim doktor herhangi biseyin yok dedi yardim edin lutfen

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 1 Ekim 2017
  2. Yamuk muyum

Yamuk muyum Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Jinekomasti .Araştır

3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    hocam rahat ol yag fılan yok takma kafana gayet guzel duruyor gogus tarafın

4. Tanerozturk

Tanerozturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sagolun cevaplar icin jinekomastiden ben de suphelendim 3 doktora gittim cerraha gittim biseyin yok demislerdi.

5. darkandcold

darkandcold Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Genetik öyleyse

6. leny151180

leny151180 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    bence o kadar ciddi bir şey yok ya. göğüs çalışmaya devam et bence. gögüs genetiğin bana göre çok estetik. sıkıntı yaratacağını sanmıyorum.

7. BerkayTurgut

BerkayTurgut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yağsız kupkuru göğüsün var dostum bu mu yağlı göğüs açtırtma benim jinekomastili göğüsümü şimdi :D

Sayfayı Paylaş