Göğüs deformitesi ( kunduracı göğsü )

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve derissa tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. derissa

derissa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Serbest meslek
    Yer:
    Samsun
    Göğüs deformitesi ( kunduracı göğsü ) hastasıyım ve ameliyat olmadan vücudumu düzeltmeyi düşünüyorum.Bu mümkün müdür.??

Pektus Derneği bunu beğendi.
  2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Mumkundur salonda ayni sizin durumunuzda olan bir arkadasimla beraber idmanlari yapiyoruz :) biraz kilo almaniz gerekli ve gogus hareketlerini nizami az set cok agirlik seklinde hacime yonelik calismaniz gerekli

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. derissa

derissa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Serbest meslek
    Yer:
    Samsun
    Ya benim vücudum '' göğüs bayağı içerde sol kaburgam biraz çıkık ''aYRICA BEN ÇALIŞMIYORUM serbest çalışan bir insanım ..Bir salona yazılmam gerektiğini bir koç dahilinde bu göğsümü düzeltmeyi istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum..Biraz komik gelebilir ama şöyle şişmanlar kampı olur ya ..Sözleşmeli gibi ne bilim okul gibi düşünün kilolarınızı verdiriyorlar hatta bir ara tv de yayınlanırdı ..Öyle bir vücut geliştirme kapı var mıdır yoksa ben mi çok hayalperestim ..Pskolojimde çok bozuk yaz ve kış boyunca evde yatıyorum ..1.80 kiloyum ve 60 kilonun üstüne çıkamıyorum.geceleri uyumuyorrum hiç sabahları uyuyorum bir daha 24 saat sonra kalkıyorum çok berbat bir hayatım var..Bu durumdan kurtulmak istiyorum artık bazı şeylerden cesaretim kırıldı kendimi eve hapsettim kollarımı kestim sinirlendim cama vurunca kesildi..2 kere 65 er hap attım intihar girişiminde bulundum..Yaşamalı mıyım özgüvenim kalmadı ..Herşeyi sıfırdan başlamak istiyorum ama çok zor yapamıyorum..Yakında kendimi atıcam..Durumum hiç iyi değil..bu yazdıklarım size ergen yazısı sözleri gibi gelebilir .Ben 22 yaşındayım askerliğimi de pskyatrist te bitirdim ..Bu kadar şeyi niye yazdım bilmiyorum ama bilin istedim ilk olarak kendimi sevmem için kendime çalışmam lazım nerden nasıl başlarım lütfen yönlendirirseniz çok sevinirim.Soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ama istediğim cevaplar bunlar değildi..bİR çok yerde araştırdım ama vücut geliştirme forumlarında kunduracı göğsüyle alakalı hiç yazılı açılmış konu yok çok sınırlı bu konuyu daha detaylı sabit başlık altında düzenlemeniz ne iyi olur...Neyse yardımlarınızı bekliyorum..tşkler..

4. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Bir kere hayati sevmeyi ogretin kendinize. Spor meselesi kolay birgun sabah 9 da kalkin sicak bi dus alip kahvalti yapin cikin disari etrafi seyrederek gidin spor salonlarini gezin. Dediginiz tarzda kampla profesyonel vg icin yapilir onlara kür denir belli bir sure herseyi hesabina uygun yapar hacim artirirlar yarismalara hazirlik icin. Size verilecek program ilk basta hafif olur hamlik atilinca kutle artirici idman istersiniz eksiklerinize gore hareket eklenir cikarilir. Gainer denilen kilo aldiricilar var hoca kontrolunde kullanabilirsiniz. Spora baslamak icin mukemmel olmana gerek yok ama mukemmel olmak icin spora baslamalisin . Bu yaziyi burdaki bir arkadasimizin profilinde gormustum tam senlik :) radikal kararlar alma zamanin geldi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    Spor en iyi antidepresandır, bilimsel olarak kanıtlanmıştır, en yakın zamanda spora başlamaya bak, kararlı ol.

6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : Kunduracı göğsü tedavisinde Ameliyatsız yöntem!..... | Sayfa 3 | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Arama Kelimeleri : kunduracı göğsü

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş