Göğüs Büyüklüğü Jinekomasti mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yusuf343 tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yusuf343

yusuf343 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    IMG_20140818_002033.jpg IMG_20140818_002049.jpg Arkadaşlar Fotograflarda göründü ğü gibi göğüslerim büyük sizce sporla düzelirmi bana yağ dan dolayı gibi gözüküyor birde siz bakın . Tişört giydiğim zaman direk belli oluyorlar sizinde yorumlarınızı bekliyorum..

2. Mert0505

Mert0505 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Jinekomasti goguslerin kadin gogusu gibi buyumesidir. Seninkisi daha cok genetik etmenlere benziyor. Sporla duzelir gibi gozukuyor ancak yinede doktora gozukmen ve jinekomasti varsa bunun ilaclarini alman gereklidir

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. yusuf343

yusuf343 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Doktora geçen sene gittiğimde ergenlikten dedi geçer dedi ama beni çok rahatsız ediyor bu yüzden spora yazıldım yağ oranımı düsürüp kas kütlemi arttıcam şekkilenmeye calısacam böylece göğüsüm gerilir eski halini alır insallah yani :(

4. DaMountain

DaMountain Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    merak etme ben 15 kg verdim ve göğüslerim yaklasık %60 küçüldü.yağ oranını düşürmeye çalış :D

5. Gkhnyvsyvs

Gkhnyvsyvs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Malesef ben dahil herkes bu durumu yaşıyor arkadaşım :) Antalya sıcaklarındayım ve göğüslerim kendini öyle salıyor ki şaşırıyorum. sonra düzeliyor spor gerçekte zaman, sabır istiyor bundan 3 sene sonra forumdaki profesional arkadaşlar gibi taş gibi kaslara ulaşacağımızdan şüphem yok. Sabırlı ol sende gerçekten göğüsleri tam jinekomasti gibi olanları görüyorum onlar çalışmıyor öyle kalıcaklar :) Spor iyidir düzelicek herşey

Sayfayı Paylaş