Göğüs Bölgesi Güçsüzlüğü

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve M_JaiWhite tarafından 9 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. M_JaiWhite

M_JaiWhite Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Vücut geliştirmede yeniyim 2-3 ayım geçti. Kol bölgesini antrenman yaparken çok güzel motive oluyorum damarlardaki belirginlik artıyor antrenman sırasında ancak göğüs çalışırken güçsüz olduğum bayağı ortaya çıkıyor zorlanıyorum baya ama güzel hissiyat yakalayamıyorum.Göğüs programım şöyle: bench press,yatarak yana açış, Kablo tel sıkıştırma , kelebek , Üst göğüs makinede ve alt göğüs makinede . Bu şekilde hareket sayısı yeterli gibi ama dediğim gibi güçsüzlük söz konusu belirgin şekilde . Ne önerirsiniz göğüs konusunda ?

2. Hasretim38

Hasretim38 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Antrenman yaparken salondakileri gorup agir ve yanlis yapma yeterli agirlikta son 2 tekrarda zorlanacak sekilde agirlik seç herseyi zamana birak yavas yavas guclenecek ve kilolar artacaktir.

M_JaiWhite bunu beğendi.
  3. M_JaiWhite

M_JaiWhite Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürler cevap için.Zaten hafif çalısıyorum gücüm yetmiyor göğüste mesela bar 20 kg ben ona 5-5 kg ekleyince zorlanıyorum düşün.Nerdeyse 2,5-2,5 takacak durumdayım o zoruma gidiyor biraz moralimi bozuyor,benden küçük ve zayıf kişiler bile daha ağır basıyor.

4. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Kimseyi takma gerekirse boş bar çalış

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M_JaiWhite bunu beğendi.
  5. Samako

Samako Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Şınav çekmenin işine yarayabileceğini düşünüyorum. Göğüse odaklı şınav türlerini "evde" deneyebilirsin hem birileri görmez bu yüzden zoruna da gitmez :D İşin esprisi bir yana şuanda workoutla uğraşıyorum ve kaslarım yaşıtlarım ve sporla uğraşanlara göre daha dayanıklı. Dayanıklı kasların gücünü olumlu de etkileyeceğini düşünüyorum.

M_JaiWhite bunu beğendi.
  6. M_JaiWhite

M_JaiWhite Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Şınav aklıma gelmemişti deniyeceğim saol

Sayfayı Paylaş