Göğüs antrenmanım nasıl olmalı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hannibalking tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hannibalking

hannibalking Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaş benim göğüs ile ilgili bir sorunum var çevremde vücut geliştiren, antrenmanlardan anlayan bir bilir kişi yok :D foruma arasıra giriyorum hareket öğreniyorum gerçekten çok tecrübeli insanlar var son günler çokm sık takib ediyorum ve size sorunumu anlatayım.
    Benim göğsüm birazcık yağlı aslında fazla yağ yok ama birazda kas var ve hafif şişik duruyor sorunum yağ falan değil sadece göğsümü çalıştıracağım ama şişeceğinden korkuyorum sadece sık gözüksün istiyorum ama dediğim gibi çalışmaya korkuyorum :D her hangi bir spor salonuna gitmiyorum kiloluydum ancak 2 ay kick boksa gittim ve vücudum gayet fit olsu sonra bırakmak zorunda kaldım şuan yaklaşık olarak 3 aydır vücut ağırlığımla çalışıyorum çok fazla ve değişik hareketler yapıyorum özellikle barfikse ağırlık veririm 2 gün çalışıp 1 gün dinleniyorum iyi şınav çekerim kendimi zorlasam böle bi 5-6 set şınav çeksemö göğsüm şişer mi yoksa istediğim gibi sık mı görünür onu merak ediyorum arkadaşlar göğüslerim şuanda aslında iyi ama diğer kaslara göre biraz fazla duruyor ve biraz yumuşak ben omzumun ön planda olmasını istiyorum istediğim vücudu yapacağıma inanıyorum ama göğüs konusunda tereddütteyim arkadaşlar tecrübelirinizi paylaşırsanız sevinirim hepinize teşekkür ederim.
    bu arada ölçüler:
    bel:80
    kol:33
    bilek:17
    ön kol: 27
    veeee göğüs : 115 :(
    kilo:65

Son düzenleme: 27 Haziran 2013
  2. hannibalking

hannibalking Üye

Beğenileri:
    0