Göğüs Antremanı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sezayi1907 tarafından 18 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sezayi1907

Sezayi1907 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar benim göğüs tipi geniş yapılı büyük geniş göğüs geliştiremiyorum üst göğüsde baya boş durum da gelişirmekte baya zorlanıyorum üst göğüs ağırlıklı program önerir misiniz hacim kazandırayım biraz spora başlayalı 4 5 ay olmuştur.

2. stranger02

stranger02 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    hocam full göğüs programını kullan on numara programdır bende çok etkisi oldu.aşağıda yazıyorum ama set sayılarına ve tekrarlara sen karar ver.

1. bench press ardından dinlen 2 dakika, 2. smith machine incline bench press ardından dinlen 2 dakika,
    3.flat bench dumble press hemen ardından dinlen 2 dakika, 4.kelebek ve 3 dk dinlen sonra 3 setlik karın çalışabilirsin 5 dakikaya kadar. sonra

5.incline dumbel press 6. reverse grip benc press(bu hareket çok bilinmemektir internetten bak ama üst gögsü bench prese göre yüzde 30 daha fazla çalıştırır)
    7. kablolu gögüs hareketlerini yap. 8. dips hareketinide ters tutuş olarak yapabildiğin kadar yap ve bana dua et.:) iyi çalışmlar

3. Sezayi1907

Sezayi1907 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Pressleri sadece dambılla mı yapmalıyım sence yoksa barlar beraber ikisini de girsem iyi olur mu?
    Birde son olarak göğüs arasındaki farklılık sağ göğüs 1 ay önden gidiyo gibi ortalama ne kadar sürede düzelir sence sol göğüsü tek çalıştırıp dengesizlikleri gidermeye çalışayım mı?

4. stranger02

stranger02 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam hiç tek göğüs calisilirmi ilk defa duyuyorum. O sana öyle gelmiştir. İkiside aynı gelişir. Bu arada tabiki dumblee Press ile bar ı aynı gün birlikte yap . Yukarıda yazdığım programda ilk önce barli hareketler sonrada dumblee li hareketler var.

5. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Alt vücut ve üst vücut olarak çalışıyorum.
    Gögüs bölgesine sadece 2 hareket yapıyorum. Bench press ve Dumbbell fly.
    Yeterli buluyorum kendime.

mali67 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş