GÜÇ KONDİSYON HACİM PROGRAMI LAZIM PLS

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Bymasterz tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Bymasterz

Bymasterz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar uzun zaman ara vermiştim 2 hafta önce yavaştan başladım antremanlara 72 kilodan 68 kiloya düştüm şimdi tekrardan güzel şekilde vucudumu doldurmam lazım Haftada 3 gün salono gidiyorum bana 2-3 ay içerisinde Hem Güç hem kuvvet hem dayanıklılık gerektiren bir program lazım , off günlerde ise akşam üzeri yaklaşık 30 dakika kross yapıyorum sonrasında açma germe esnetmeleri yapıp bitiyorum takviye olarak sadece arjinin kullanıyorum görüşlerinizi benimle paylaşın bilgi verin benimlede paylaşın bende yararlanıyım arjinin bittikten sonra creatin bcaa glutamin takviyesi ile devam edicem yanında amino asit tablet kullanacığım futbol oynuyorum yani anlayacağınız 3 ay içerisinde Kondisyon + vucudumun güçlenip dayanıklı olması lazım sezon öncesi yere daha sağlam basmam lazım ayakta daha uzun süre kalmam gerekiyor koşu krossta problemim yok kondisyon programı ile yüzde 80 kondisyon kazanacığımı hissediyorum yüklemelerim bu yönde zaten sizden ricam güçlenip hacim yapmam lazım kas kütlemi artırmam lazım buna yönelik güç programı yazarsanız sevinirim herkese selam olsun şimdiden teşekkürler .

-NOT EVDE MUTFAK ROBOTUNDA SHAKE YAPIYORUM SADECE ANTREMAN YAPTIĞIM GÜNLERİN AKŞAMINDA LOR PEYNİRİ İLE

Sayfayı Paylaş