FUTBOLCULAR ACİL BAKARMISINIZ

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve odadakiesir tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. odadakiesir

odadakiesir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar herkese , ben 17 yaşındayım daha önceden futbol oynuyodum ayak kemiğimde sakatlık oldu 1 sene futbola ara verdim fitness la uğraştım futboldan tam soğumuştum ki Galatasaray alanya kampında Hamza Hamzaoğlu'nun bırakma devam et demesi beni motive etti.. Şimdi tekrar futbola başlamaya karar verdim ama takımda değil gidicem kendim bireysel idman yapıcam önümüzdeki seneye kadar hazırlanıcam seneye de futbolcu seçmlerine giricem zaten burdada girebileceğim takımlar var ama kendimi yeterli hissetmiyorum şuanlık çünkü 1 sene büyük bir kayıp , benim sizlerden istediğim ;
    Ben Salı - Perşembe - Pazar günü Futbol idmanına gidicem Boşta olduğum günler için bana futbolda güç , kondisyon ve hız kazanmam için bir program verebilirmisiniz gerçekten buna çok ihtiyacım var çünkü 2 sene önce Galatasaray alt yapısının kapısından dönmüştüm bu sene kafaya koydum ve çalışıp kazanıcam seçmeleri lütfen bana yardım edin salonda futbol için yapabileceğim bir program verin , şimdiden çok teşekür ederim hepinize.. :)

2. xdiesel

xdiesel Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba kardeşim. Bende seninle aynı yaştayım. Yaşadıklarının aynısını yaşadım. GSnin kapısından döndüm çağırdılar , imkanım yetmedi , sakatlandım. 3 4 sene öncesine kadar harika futbol oynuyordum. Sonra bir sakatlık geçirdim yaklaşık 1 sene oynayamadım. Sonra baya içime oturdu kötü oynadığım için. 2 senedir o kadar çok çalışıyorum ki. Her dakika ayağımda top , fiziğimi de güçlendirdim. Şu an eskisinden daha iyiyim. 25 yaşındaki adamlara kafa tutuyorum izleyen herkes çok beğeniyor. Git bir kulübe diyorlar ama benden geçti o iş maalesef işim var okulum var...

Sende benim gibi hırslı olursan herşeyi yaparsın. Programa ihtiyacın var mı bilmiyorum ama ayak kaslarını geliştirme hareketleri , şınav , mekik. Bunları mutlaka düzenli olarak yap ki vücudunun sertliği olsun ayağın yere sert bassın. Vücut geliştirmeden çok ayağın topa alışsın. Durmadan çık oyna şut alıştırması yap , koş , maç yap kondisyon kazan. Eğer soracak birşeylerin varsa her konuda yardım etmeye hazırım mesaj atman yeter.

Umarım benim gerçekleştiremediğimi sen yaparsın başarılarının devamını dilerim.

3. odadakiesir

odadakiesir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sağolun benimde demek istediğim futbol antrenmanlarından ziyade salonda güç için gerek bacak gerek omuz güçlendirmek için etkili bi program istiyorum aynı zamanda ağırlaşmamak için kardiyo da önemli koşu bandı , eliptic , bisiklet gibi.. bunlarıda istiyorum iyi bi futbolcu fiziği için bunlarda önemli çünkü zaten sürekli topla haşır neşir olan biriyim cevabın için çok teşekürler :)

xdiesel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş