fullbody program ve sorunlarım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve moqqlass tarafından 29 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    herkese merhabalar antrenmanlara tekrar başladım 2 yıl sonra 90kgyum fakat fullbody antrenmanını 80dk dan önce bitiremiyorum
    hiç bir şekilde pump yakalayamıyorum
    bacak mide ve kardiyo yapmaya vakit bile kalmıyor çok üstünkörü geçmek gerekiyor bölgeleri adaleyi tamamen bitirip başka bölgeye geçmek istesem 100dk sürecek neredeyse içinden çıkamıyorum bu işin

bir kaç tavsiye vermek isteyen var mı simdiden teşekkürler

2. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Full Body antremanı zaten bacak ve mideyi çalıştırır. Full Body programında hiç squat, deadlift gibi hareketlerin yok mu?

moqqlass bunu beğendi.
  3. darkfather

darkfather Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Basın
    Yer:
    Beşiktaş
    amacın kilo vermek mi? eğer öyleyse bu programı uygulamaya devam et. etkisini gösterecektir.

yok amacın kas kütleni artırmaksa, split programları dene. Yine tek bir bölge çalış demiyorum ama en azından programını ikiye böl ve (göğüs, triceps, bacak) + (sırt, biceps, karın) şeklinde çalış.

4. Tahsn

Tahsn Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam programınızı yazar mısınız ?

5. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    Arkadaşlar belki yanılıyorum ama fullbody bana çok saçma geliyor. Fullbody nin bana göre amacı düşük kilo çok tekrar ve yağ yakımı olsun diye nabzı sürekli yukarda tutmak. Madem ağırlıklarla oynamaya başladın , hergün tek bölge yada tercihe göre çift bölge çalışmak daha mantıklı ve geliştirici. Şimdi diyeceklerki ben kas yapmak istemiyorum yağ yakıp fit olsam bana yeter, E zaten fit olmak demek yağlardan kurtulup kas kazanmak demek yani ister bodyciler gibi vücut iste ister sadece zayıflamak iste bunun temeli elinden geldiğince kas yapmaktır. Kas kütlen kadar fit gözükürsün bu kural yürüyüş bandından eliptik bisikletten inmeyen bayanlar içinde geçerlidir. İnsanlar sanıyorki sabah akşam kardio yapim çakı gibi olurum. Öyle olmuyor işte...
    şöyle bir örnek vereyim;
    2 kişi olsun 100 er kilo bunlar 6 ay spora gitsin
    1.şahıs sadece kardio karın hareketleriyle 60 kiloya kadar düşsün
    2.şahısta ağırlık idmanı ağırlıklı antreman sonu 30 dk kardio ile 80 kiloya düşsün

emin olun 2.şahıs gözünüze manken gibi gözükecektir çünkü 2.şahıs kas kazanmıştır , 1.şahısın sıkıntısı sarkmalar olacak paspal görünecektir.

Bu işin altın kuralı KAS KAZAN FİT GÖRÜN

instagramına bakarsanız before after ım var, ve 2 resim arasında saedece 9 kilo fark var ama görünüş 30 kilo gibi, sebebi kas kazanımı...

Son düzenleme: 11 Eylül 2019

Sayfayı Paylaş