Full body programı yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Redtwister tarafından 14 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Redtwister

Redtwister Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ismim uğur yeni üyeyim 1 senedir kendi halime body yapıyorum YouTube den oradan buradan ekleyerek çıkararak. Bu sene artık ısınma ve sakatlık bitti adam gibi program takip edeyim dedim. Spor salonu full body her gün yazdı 1 gün bir yeri diğer gün öteki yeri her gün geleceksem ne anladım bu işten amacım öyle her yerimde kas yapmak değil yazın tişört giydiğimde meme göbek omuz nerede bitiyor nerede başlıyor belli olsa yeter. 1 sene kendimi fit yaptım sayılır şöyle birgün gelip diğer gün gelmeyeceğim her gün full yerlerimi çalıştırabileceğim bir full body programı önerir misiniz Yaş 35 kilo 80 18kg yağ var diyetisyene gidiyorum ayda 1-2 Kg yağdan veriyorum. Salonda ki arkadaş full body kaldırmaz dedi 2 güne böldü ne yapabiliriz yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Günde 100 gr protein alıyorum. 86 kg dan buralara geldim gücüm arttı öylesine geliyordum spor salonuda ilgisizdi yeni sene yeni bir adam gibi yapayım dedim birde hemoroid sorunu var ayakta fazla hareket yapamıyorum hemen zorlanıyor operasyon oldum ama bu kadar geçti oturarak hareketler olursa sevinirim teşekkürler saygılar

Son düzenleme: 14 Aralık 2019
  2. Redtwister

Redtwister Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bir uygulama yardımı ile kendime şöyle bir program oluşturdum kolum 33 cm. kilo 79. günde 100-120 arası protein alıyorum fazla kalori almıyorum 1500 civarı. sizce bu şekil işimi görür mü 1gün yap 2. off 3.gün devam. bunlarla çalışmayan bölgem kalmıyor genel olarak. buna başlamaya karar verdim umarım işe yarar.. 3x15 kaldırabildiğim max ağırlıkla yapıyordum yine o şekil yapacağım 18 kg yağ var diyetisyen önce 70 e düşeceğiz oradan kaslanıp tekrar 80 olacağız dedi. ben bu kasları eritmeden yağdan kurtulmak istiyorum inşallah arada kaslarda eriyip gitmez gerçi protein aldığın sürece kası yırtarsan alman gerekenden düşük bir kalori bile alsan kas yapımı devam eder dedi. hayırlısı . önerilerinizi bekliyorum

Ekli Dosyalar:

• 1a.jpeg
      1a.jpeg
      Dosya Boyutu:
      24,1 KB
      Görüntüleme:
      243
    • 2a.jpeg
      2a.jpeg
      Dosya Boyutu:
      28 KB
      Görüntüleme:
      265
    • 3a.jpeg
      3a.jpeg
      Dosya Boyutu:
      26,7 KB
      Görüntüleme:
      239
    • 4a.jpeg
      4a.jpeg
      Dosya Boyutu:
      25 KB
      Görüntüleme:
      270
    • 5a.jpeg
      5a.jpeg
      Dosya Boyutu:
      26,1 KB
      Görüntüleme:
      217
    • 6a.jpeg
      6a.jpeg
      Dosya Boyutu:
      25,4 KB
      Görüntüleme:
      242
    • 7a.jpeg
      7a.jpeg
      Dosya Boyutu:
      25,9 KB
      Görüntüleme:
      253
    • 8a.jpeg
      8a.jpeg
      Dosya Boyutu:
      29,8 KB
      Görüntüleme:
      268
    • 9a.jpeg
      9a.jpeg
      Dosya Boyutu:
      29,8 KB
      Görüntüleme:
      229
    • 10a.jpeg
      10a.jpeg
      Dosya Boyutu:
      24 KB
      Görüntüleme:
      233
    Son düzenleme: 15 Aralık 2019
  3. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    BACAK;
    squat
    Leg curl
    GÖĞÜS;
    Bench pres
    Dumbell fly
    OMUZ;
    dumbell yana açış
    Overhead press
    SIRT;
    lat pull down
    Barbell row
    BICEPS;
    Barbell curl
    Hummerl curl veya consantre curl hic farketmez
    TRICEPS;
    Triceps push down
    Barı alına indirip kaldırma

@Frightos paylaşmış ben daha iyi olacağını düşünüyorum. Senin programını açıkçası pek beğenmedim.

4. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    1 yıllık spor geçmişi için ne kadar bilinçsiz yapılmış olursa olsun 33cm kol çok az o kiloya. Bir şeylerin yanlış gittiği aşikar.
    Kendinize program yazmak yerine, zaten yazılmış ve binlerce insan tarafından denenmiş programlara yönelmelisiniz.

Sayfayı Paylaş