FuKaGa'nın Yağ Yakım Günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve FuKaGa tarafından 13 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    bu gün cheat meali oldukça abarttım biraz pişman oldum ama eskiden çok rahat yediğim şeyi bu gün yiyemedim patlıcak gibi oldu şuanda. Yaklaşık 2400- 2500 kalori aldım sadece 1 öğünde kesinlikle diğer cheat meallerimde çok daha düzgün şeyler yiyeceğim cheat meal yaptığıma dğeill ama hamburger yediğime biraz pişman oldum çok fazla şişirdi. bu gün aşmamam gereken kalori miktarını aşmış oldum. Akşam ve öğle yemeği birlikte yemiş oldum. bu gün toplamda 3000 kalori geçtiğimi düşünüyorum bana kilo olarak yansır mı bilmiyorum ama ben yansıyabileceğini düşünüyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Şubat 2017 ---
    bu gün cheat meali oldukça abarttım biraz pişman oldum ama eskiden çok rahat yediğim şeyi bu gün yiyemedim patlıcak gibi oldu şuanda. Yaklaşık 2400- 2500 kalori aldım sadece 1 öğünde kesinlikle diğer cheat meallerimde çok daha düzgün şeyler yiyeceğim cheat meal yaptığıma dğeill ama hamburger yediğime biraz pişman oldum çok fazla şişirdi. bu gün aşmamam gereken kalori miktarını aşmış oldum. Akşam ve öğle yemeği birlikte yemiş oldum. bu gün toplamda 3000 kalori geçtiğimi düşünüyorum bana kilo olarak yansır mı bilmiyorum ama ben yansıyabileceğini düşünüyorum.

2. RALTUNDA

RALTUNDA Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim herşeyi hata yaparak öğreniyorsun. Yoksa bende sana desem yeme zararlı. Ama sen kendine bunu kabullendirmedikçe aklının bir köşesinde hamburgerler kalacaktı.

Ben bunu nasıl aştım. Şöyle ki; KENDİMİ TİKSİNDİRDİM. 9 aydır ekmeğin kırıntısını ağzıma atmadım. Yolda fırın görsem ekmek varsa. Nedense beni bi titreme tutuyor 1-2 saniye. Geçiyor. :) Veya mcdonalds reklamı varsa yada. Yine aynı şekil oluyor. ;). Sanada tavsiyem haftada tatlı olarak yapabilirsin cheat meal i.
    Bana göre bize gram faydası yok ekmeğin. Mcdonaldsın. O yüzden kendini uzak tutmak için bu yolu deneyebilirsin. Son pişmanlık fayda etmiyor kardeşim!!!

3. RALTUNDA

RALTUNDA Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim durumlar nasıl? Bayadır yazmıyorsun!!

Sayfayı Paylaş