Fst-7 antrenman sistemi

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Musti03 tarafından 24 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Musti03

Musti03 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar aramızda acaba bu sistemi uygulayıp olumlu yada olumsuz bir etki alanlar var mı acaba

2. ridvan95

ridvan95 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Uygulayıp sonuç almak zayıf yapılı, ince kemikli ve dar omuzlu ektomorf gibi duran kişiler için geçerli. Bunun dışındakileri aksine geri götürür. Ama bu bahsettiğim kişileri ise hızlı gelişme konusunda adeta uçurur desem yeridir. Sebebi de şu ki bir insan herşeyi yapmasına rağmen gelişmiyorsa ve zayıf yapısı varsa, bunun nedeni kaslarını saran zarı genişletememesi. Herşeyi yapsa da gelişememe söz konusu oluyor. Gidiyorsun antrenmana herşeyi yapıyorsun, iyi besleniyorsun, pump desen tavan yapmış buna rağmen gelişmeyebiliyor. İşte bu noktada öncelikli hedef kasın sınır alanını genişletmek. Fst sistemi bunun üzerine kurulu olduğundan bahsettiğim grup içindeysen seni hedefine ulaştırır. Eğer gelişememe gibi şikayetten kaynaklı böyle düşünüyorsan bu sistemin ardından row ve press hareketlere yüklenebildiğin kadar yüklen. Bende de işler ters gitmişti. Herşey tastamamdı. Fakat gelişme yoktu. Tam da bu noktada gördüm ki beslenme falan çok sonraki iş. Çok mantıklı hazırlanmış bir antrenman programı ile çalışmadan vakit boşa geçiyor. Bunları dikkate alarak sana uyan sisteme yönelmelisin.

3. Musti03

Musti03 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bende ektomorf endomorf arası bir yapımım var zayıfım ektomorf yapısındayım ama kolay ve cabuk yağlanıyorum bu sistemi denemeyi düşünüyorum 3 aydır düzenli gidiyorum ama gelişimim zor oluyor ve yemek durumu bazen sıkıntı oluyor fazla alıp eksik almıyorum kalori makroları ama dediğim gibi her kas grubu için en son 1 hareket fst 7 uygulamayı düşünüyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Nisan 2018 ---
    7x 8-12 tekrar 30 sn dinlenmeli olaraktan yapılıyordu bu sistem galiba degil mi yalnışım varsa düzeltebilir misin

Sayfayı Paylaş