Fotografli yardim/ jineomastimi ve kilo verme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve basayev2323 tarafından 26 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar herkese merhaba iyi forumlar benim vücudum şuan bu halde yaklaşık 95 100 kilo arasiyimdir 1.78 boyum var yaklaşık 6 ay kadar body yaptım 3 ay düzenli 3 ay dusensiz olarak biraz toplu duruyor digerlerine gore şimdi ben bu vücudu nasıl ve ne kadar sürede toparlayabilirm bana yardım eder misiniz engin bilgilerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacim var bide göğsün jineomasti mi bazen Şişik bazen inik anlayamadım şimdiden tesekkurler

Ekli Dosyalar:

2. tunabodyx

tunabodyx Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Cardio ve ağırlık antrenmanlarını ihmal etme bel hareketlerini yap zamanla jineomasti goremedim gibi yağ oranın fazla ondan olabilir

3. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yağ oranın fazla bence. Yağ oranını azaltmaya bak. Düzelir.

4. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Başlıca da spora suplementlerle desteklemek istiyorum sporunu ne gibi şeyler kullanmalıyım l karnitin kullandım daha once

5. AliTasci

AliTasci Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşların yazdıkları doğru fakat senin sorduğun soru da bi yanlışlık var. " ne kadar sürede" bunun cevabı kişiye göre değişir. Bana 1 ayda etki eden şey , sana bir haftada eder.. Bu biraz genetk , biraz beslenme , biraz uyku , biraz spor hepsinin harmanlanmış hali insanın vcudunu ortaya çıkartr. O yüzden bunun cevabını sen kendin belirlemelisin. Başarılar..

6. BadStrangr

BadStrangr Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yağ oranin yüksek jenekomasti deyip geçme direk hocam bi eritmeye bak sporunu yap güzelce takdir allahtan sonucuna bakarsın ona göre benimde öyleydi eridi hep kas oldu şeker tüketme asla

7. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    yorumlar icin eyv valla kardesim yapmaya calisicam istek var ama bi hareket yok niye boyleyim anlamadim durduramuyorum kendimi sagliksiz besleniyorum napmam lazim

Sayfayı Paylaş