fotoğraftaki adamın vücut ölçüleri

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve whywouldnt tarafından 16 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. whywouldnt

whywouldnt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar aşağıdaki adamın(Can Yaman) vücut ölçüleri aşağı yukarı nedir? Kol, omuz, göğüs şeklinde ölçülerini merak ediyorum. Hedef olarak belirlediğim vücut bu, ve ölçü olarak ne kadar gerisindeyim bilmek istiyorum.

2. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Omuz en az 140 cm vardır da o adam kemik yapısı yönünden çok şanslı kastan bağımsız kemik olarak çok geniş omuzlara sahip. Zaten vücudundaki en büyük albeni o

Göğüs 110-115,kol 40-42 arasıdır. Bel 85

3. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Kemikten kalıplı adam. Kas olarak çok büyük bir kütlesi yok

4. whywouldnt

whywouldnt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kemik açısından abartı olmasa da şanslı olduğumu söyleyebilirim. 60’lı kilolarda olsam da etrafımdakiler ya “sen sporcusundur, vücuttan belli” der ya da 70li kilolarda olduğumu söyler. tabii bu avantaj tshirt içindeyken belli oluyor, tshirt çıkınca genişliğin o kadar olmadığı ortaya çıkıyor.

sanırım dirty bulk yapıp 80 kilo olacağım, kas kütlesinin ben de fazla olduğunu düşünmüyorum. bu nedenle define vücutlara nazaran daha kolay bir hedef benim için. fotoğraftaki adam gibi crossfit/boks tarzı çalıştığım için birebir olmasa da fazla gelişen taraflar aşağı yukarı aynı olacaktır diye düşünüyorum(omuzlar ve kol)

Sayfayı Paylaş