Forumun bu bölümüne katkı sağlamak isterim.Bolde+testo

Konusu 'Steroid Günlüğü' forumundadır ve walldonthitback tarafından 7 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. walldonthitback

walldonthitback Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Yaş 40, Boy 1.68, kilo 87
    7 senedir salonlarda(evim dahil) ter döküyoruz(İşten güçten hakkını veremediğimiz zamanlar oldu tabi.)

2 gün önce 350 boldenon,250 testosteron enanthant ile başladım.Önümüzdeki haftadan itibaren haftada 350×2 &250×2 ile devam edeceğiz hocamın rehberliğinde.
    Belli sürelerle buraya gelişmeleri sizlerle paylaşmak isterim.

(Resimlerde at hırsızı gibi çıktığımdan yükleme konusunda kararsızım.)

Herkese selamlar.

MrDiyar bunu beğendi.
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başarılar diliyorum kürünüzde.. :)
    ufak bir hatırlatma : pct dönemi kayıpların en büyüğünün yaşandığı dönemdir.hocanızla bu dönemi sıkı kontrol etmenizde fayda var..

walldonthitback bunu beğendi.
  3. walldonthitback

walldonthitback Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Diez Hocam,
    Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkür ediyorum ki administration ekibi olarak forumun yaşamasına rehberlik etmeniz bizler için motivasyon kaynağı.
    Can sıkıcı o malum dönemde -bir kısır döngü gibi- tüm riskleri alarak kendimi hazırlasam da tabletler bittiğinde aynadaki görüntü fazla dudağımı bükmedi şimdiye kadar.Daha önceki iki tecrübemde
    primo.depot&testo ent.&deca ile başlamıştık üç aylık süreçte(Yıl 2017 ortası).Başlarken kiloyu 78'e kadar düşürmüştüm.

İkinci Tecrübemde trenbolon as.+testo propionat sonradan eklenen masteronla devam ettik.Sanırım tiger labs'tı.Şu soldaki profil resmim 2018 yazına ait olup tren. kürüne başlamadan önceki halim.Bu resim çekildiğinde 6 ay hiç salona ;iş hayatıyla ilgili bazı sıkıntılar nedeniyle(parasal değil tamamen vakit yetersizliği) gitmedim.Eski mesajlarımı okuyanlar anlayacaktır,eski evim büyüktü ve bir odası sadece bana ait ufak bir salondu.Evde takıldık.Vallahi ne yalan söyliyim; bu altı aylık dönemde vakit te yeterli olmayınca bulduğunuzu yiyorsunuz.İşte bu trenbolon kürüne başlamadan 1 hafta önceki foto.Yağ vs. ne ararsanız var gördüğünüz gibi..:) Kilo 93. Kür bittiğinde kilo 83'tü bu yağ ve sulu görünümle deltoid ve kollardan bariz bir kas gitti ne yazık ki.Ama güzel bir kazanç elde ettik,en azından kolu kuru 40cm'e sabitlemeyi başarabildim.
    Arşivciliği ve resim çektirmeyi pek sevmem ama en azından hem z kuşağına ayak uydurmak:blush: hem de bir daha ki sefere bu kadar edebiyat parçalamaya ihtiyaç duymamak adına belirli aralıklarla resim koyma cesaretini göstereceğim.(Yavaş yazıp site trafiğini aksattığım için üzgünüm,işyerinden yazıyorum).En azından bu alanda paylaşılan her tecrübe belki yeni başlayacaklara ışık tutar ve özellikle steroid konusunda ülke olarak bazı tabuları yıkmayı başarırız.

Not:Hacim kürüne bu kez yağlı ve sulu bir vücutla girmek zorunda kalıyorum.Hem çalışıp hem de gym dengesini her zaman kuramayabiliyorsunuz bazen.Sekiz gün oldu,ilaç malumunuz geç açıldığından bir iki gün içinde bir resim atarsam 5 ay sonraki görüntü karşılaştırması açısından umarım size doğru bir bilgi verir.
    Tekrar döneceğim inşallah,teşekkürler.
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Ağustos 2021 ---
    Uyarınız için teşekkür ederim hocam,bu konuda elimizden geleni yapmaya çalışacağız.

4. walldonthitback

walldonthitback Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Son düzenleme: 15 Ağustos 2021
  5. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    hizliresim.com sayfasına girip fotoyu yükleyin, asagida forum icin link çıkacak, onu kopyalayıp mesaja yapıştırıp paylaşın.

walldonthitback bunu beğendi.
  6. walldonthitback

walldonthitback Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Sayfayı bu kadar çok kaplaması normal mi anlamadım ama galiba oldu.
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Ağustos 2021 ---
    Teşekkür ederim, Skinnyfat.

Son düzenleme: 15 Ağustos 2021

Sayfayı Paylaş