Forumda tam 2 yıl teşekkürler BodyForumTr ailesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Arveless tarafından 6 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Arveless

Arveless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar forumda 2. Yılım oluyo herkese sonsuz teşekkür ediyorum yrdımları için 2 yıl içinde neler oldu anlatayım vg ye başladım yaptım bir süre ara ara sakatlıklar ama aşkla yaptım vg taaa ki 1 buçuk ay önceye kadar en sonunda dellendim ve sporu bıraktım neden mi bi insan hiç mi gelişemez gerçekten beslenmeme dikkat ettim antrenman aksatmadım(sakatlık harici)ama gelişme yok ya kaldırdığım ağırlıklar arttı ama gelişme yok bıraktım vg yi en son ki ölçülerim yaş 16 bu arada
    Kol:33
    Göğüs:93
    Omuz:110
    Bel:86
    Bunlar hemen hemen böyle kesin diil bırakmadan önceki ölçümlerim kilom bu ölçülerde 64 tü bıraktığımda 66-67 arasıydı
    Bu şekilde yani görüldüğü gibi çok kötü hele omuzlarım var ya hiç gelişmiyodu ben de bıraktım vg yi 1 aydır boks yapıyorum boksu zaten oldu bitti çok seviyorum boksör olmak çok istiyorum ama vg yi bıraktığım için gerçekten çok üzülüyorum aşkla yapıyodum o sporu ama malasef mecburiyetten bırakmak zorunda kaldım bu arada 1 ay bcaa ve wheyde kullandım...
    Bunuda böyle yazasım geldi profilime girdim baktım katılım 10 nisan 2016 yazıyodu duygulandım çok hevesle başlamıştım spora burada abilerimize soruyodum başlamadan önce soruları ilk gün ki ağrıyı hala unutmam yürüyemiyodum bacak idmanından sonra kendinize iyi bakın çok teşekkür ederim BodyForumTr ailesi iyi ki varsınız...

Sayfayı Paylaş