Forum cok pasif

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve dreamitdoit tarafından 27 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    online chat için sürekli denetim lazım. çok basit konulardan bile ciddi tartışmalar çıkabiliyor. orada çok büyük olasılıkla daha ciddi tartışmalar yaşanacaktır. tabiki bu yönetimin değil benim şahsi fikrimdir.

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Orası öyle tabi. Yinede rapor sistemiyle en azından gün içinde 3-5 defa bile moderatörler bakacak olsa problem olacağını sanmam.

3. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bunun cevabını diez şurada vermiş aslında.

abseto bunu beğendi.
  4. ScarlettFox

ScarlettFox Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sağlık
    Profil fotomu değiştiğim halde hala eskisi gözüküyor://

5. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Ben 2009 da üye olmuştum. 2009 2011 yılları arasında aktiftim. Ki aktif olmama rağmen mesaj sayım azdır çünkü öyle dilediğin gibi mesaj kasabileceğiniz bir yer değildi burası. En fazla soru soruyordum ya da ürün hakkında kendi gözlemlerimi yazıyordum. Öyle şimdiki gibi kesin hüküm içeren bir ifade yazsan banko linç yerdiniz veya forum yönetimi mesajı silerdi. Forum o dönemler oldukça canlıydı. Yeni ürün çıkınca herkes alıp deneyip kendi gözlemlerini yazmaya çalışırdı. Bir de yanılmıyorsam gelişemiyorum veya oram nasıl, buram güzel mi tarzı fotoğraflı konular bugünkü kadar yaygın değildi. Genelde besin takviyeleri, beslenme konusunda güzel şeyler konuşulurdu. Kimya mühendisi, eczacı arkadaşlar vardı. Gerçekten bilimsel şeyler paylaşılırdı. Mitler çürütülürdü vs.

Mesela tüm dergilerde kazein reklamı yapılıyordu. Ama gerçekten çok ciddi reklam. Şöyle yararlı böyle yararlı. Tüm dünyada inanılmaz satıyordu. Hardline Serhat Keçeciye yazdık siz de çıkarın bir kazein ürünü diye. Evet Serhat bey de foruma üyeydi. Tam o dönemde bizdeki çok iyi olan bir kaç üye. Kazein kullandıktan sonra, uyku kalitesini çok bozuyor, muhtemelen uykudan hemen önce böyle bir şey almak vücudun gece salgıladığı hormonların da azalmasına neden olabilir, sabah daha az dinlenmiş uyanıyorsunuz gibi şeyler yazdılar. Kazeinin en popüler olduğu zamanlar, ben de onları dinleyip almaktan vazgeçmiştim. Zaten sonra tüm dünya da kazein satışları inanılmaz düştü. Hatta Serhat Keçeci rakamlarla anlatmıştı, kazein üretimi tüm dünyada düşme eğiliminde diye. Gerçekten çok ezber bozan şeyler yaşanmıştır bu forumda. Şimdi aklıma bu geldi bunu yazdım.

Kendi adıma söyleyeyim ben bazı konularda yorum yapmaya çekiniyorum şu an forumda. Kendini bilgili sananlar canınızı sıkabiliyor. Benim için hala çok kıymetlidir bu forum. Onun için hala ufak da olsa hizmet etmeye çalışıyorum. Kendimce inceleme konuları açmaya çalıştım. Onu bile garip yerlere çekenler oluyor. Genel olarak az bilgisiyle her şeyi bilir bir şekilde her konuya yorum yapan insanlara tahammül edemiyorum, onun için mesaj yazasım çok gelmiyor şu an için. Kendi konumda gayet rasyonel bir şeyler yazıp, matematiksel açıklamalarla bir şeyler yazdım. Karşılığında çok komik bir cevap geldi mesela. Ben sonrasında cevap yazmadım, muhtemelen ben susturdum diye düşünmüştür. Bu tarz tipler yüzünden forum durgun. Supplementler.com çok güzel bir mesaj yazmak istedi geçenlerde konuma. Arkadaşlar o kadar sert bir üslupla o kadar gereksiz saldırdılar ki soruma da cevap alamadım. Zaten bir daha da yazacaklarını sanmıyorum arkadaşların o günkü tavrından sonra

Bundan sonra canlanır mı ne yapılabilir onu düşünmek lazım.

mrthr35, shaq, Lie ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Konuyla alakasız mesajlar silinmiştir.

7. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    bozok hoca oncesi-sonrasi seklinde tarih cizgisi oldugunu dusunuyorum bftr’nin. Bu arada gordugunuz yt ve insta videolarinin ana kaynagi neredeyse tamami buradan cikma.
    Benim gozlemlerime gelirsek moderatorlerde ciddi anlamda eksiklik var. 2014 oncesi bold yazdigim icin bhrmcr tarafindan defalarca uyarilip sonra melek olmustum :D o gitti disiplin bitti bence

Sayfayı Paylaş