1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Flexor hocamın programlarla 4 ay bitti,hocamdan bir program daha istiyorum..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve QYPCHAQ tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Dövme cok güzelmiş ya.:) Bende istiyorum aslındada yaş,aile ve birazda korku dolayısıyla olmuyo.:D

2. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    flexor hocam süpersin ayrıca arkadaşımada bravo

3. jac0B0

jac0B0 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    tam konu aççaktım bulunan benzer başlıklar die bişi çıktı ordan buldum bu konuyuy.
    tam da 3 günlük program istiyorum dyie konu aççaktım.
    tekrar ve set sayıları hakkında bilgi verseydiniz çok iyi olurdu plss.

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    zaten set ve tekrar ile ilgili bilgi vermis flexor

5. jac0B0

jac0B0 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    evt özür okumadan yazdım

6. backfire

backfire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neden resimlerin hep yan tarafran düz dursan gelişmeleri daha iyi görebiliriz bu arada ilk fotoğrafla mukayese ettiğimizde gözle görünür bi fark var devamını dilerim.

7. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    gelişim güzel olmuş ama anlamadığım şey dövme var ve sadece kartalın ne olduğunu anlayabildim diğerlerinin ne anlamı var ? sanki yeni başlamış birisi üstünde denemiş gibi alakasız bi desenler var kartal harici dövme karşıtı değilim bendede var kartal güzel olmuş ;)

8. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    bayaa geçmiş üzerinden herhangi bir değişim varmı?

9. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    konuyla hıc bır alakası yok ama flexor gibi bir hocam hıc olmadı ya kareteden gecme ya bokstan :=( .... ben inanıyorumki onun gıbı bırısı olsaydı basımda en basından berı cok farklı bır konumda olurdum suanda. bazen sorumu soracak bır kısı bıle bulamıyorum.

10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Çok şükürki bu güzel forum var. birbirinden değerli üyelerin fikirleri ve tecrübeleri ile dahada zengin olmakta.

mjacksonwithus ve dinamik.ip bunu beğendi.
  11. yigido61

yigido61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk resimdeki halinden sonra kilo almayı nasıl başardın? çalışmaya başladıktan sonramı almaya başladın? yoksa başladığında almış mıydın?

12. QYPCHAQ

QYPCHAQ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    özellikle yaptığım bişey değil,farkında olmadan yan durmuşumdur eğer öyleyse :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:19 ----------

kartaldan önce saçma hevesle yaptırdığım saçma dövmelerdi,haklısın yani o konuda.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:21 ----------

evet bayağı zaman geçti,turizm işinde olduğumuz için malesef bu resimlerin ardından mayıs sonrası ocak ayına kadar istemeden ara vermek zorunda kaldım,şuan da ocaktan beri 3 aydır tekrar devam ediyorum,yeniden toparladım,bu resimlerdeki en iyi halimden biraz daha iyi olduğumu söleyebilirim,çünkü kilom şuan biraz daha iyi,bir ara burda tekrar fotoğrafları koymayı düşünüyorum,ama malesef turizm sezonu yine başladı ve bu ara yine istemeden bırakmak zorunda kalcam :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:25 ----------

yiğido,bu spora başlamadan önce en baştaki resmimi görüyosun,işte o durumdaydım,bu boyumla 60 kilo bile değildim,o fotoğrafta herşey açık zaten.dolayısıyla spora başladıktan sonra aldım kiloları,çok iyi beslenmedim hiç bi zaman açıkçası,bi beslenme programı uygulamadım,ama çok yedim,ve bu siteden çok araştırdım,çok şeyler öğrendim.en azından düzgün,bilinçli çalışırsan bişeyler elde etmek çok zor değil.

Sayfayı Paylaş