Fitness'a yeni başladım, yardım.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Lempo tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lempo

Lempo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba. Yaklaşık bir haftadır fitness'a gidiyorum, salona kaydolalı 3 ay oldu ama okul nedeni ile kapısından bile geçmiyordum.
    Kaydolduğum vakit yağ ölçümü, boy ölçümü vs. yapılmıştı, 11 kilo yağ fazlalığım vardı. O zamanki kilom 71'di, şimdi 73 kiloyum. Hadi tamam olsun 13 kilo yağ fazlalığı :D
    Yağ fazlalığının da en çok olduğu bölgeler bel yanları, göbek ve göğüs. Ne yapmamı önerirsiniz ? Bir haftadır bantta 35-40 dk koşuyorum, fiks 200 kalori yakıyorum. Ama neticede yine ye-iç yapınca pek de bi değişim olmuyor gibi :D
    şu konuya baktığımda da verilen ilk tipe uyuyorum.
    Ne yapmam, nasıl beslenmem gerek, yağ yakıcı falan kullanmalı mıyım... yardımlarınızı bekliyorum :)

Not:
    yaş 18, kilo 73, boy 169 cm.

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    lufy nin hatrına cevaplıyorum :D yağ yakıcı kullanma, spor öncesi kahve içebilirsin. hedefin yağ yakmaya yönelikse 1 ay sadece kardiyo yap daha sonra kardiyo sonrası vücudunun gergin olması için fitness yapabilirsin temel hareketleri kullanarak.

3. bleu

bleu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Trans yağ ve karbonhidratı (karbonhidrattan kastım her türlü şeker ünlü mamul) kavun karpuz gibi şekerli meyveleri yeme ekmeği minimum a indir öğünler arası 4 5 saat yap ve kardiyo ya ağırlık ver (Luffy forever :D )

Sayfayı Paylaş