Fitness ve kilo verme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve UKaraca tarafından 31 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. UKaraca

UKaraca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocalarım merhabalar;
    Ben 1.5 aydır spor salonuna gidiyorum. 180-90kg basladım. 20 dakika interval koşu,10 dakika bisiklet 10 dakika eliptik bisiklet, 4 tekrar 10 kez mekik, 2x12 göğüs, 2x12 biceps , 2x12omuz 2x12 sırt çalışıyorum 1.5 ayda 1.5 kilo verebildim acaba kilo veremememin nedeni ağırlık çalışmam mıdır yardımcı olursanız cok sevinirim.
    Ayrıca son bir haftadır 20dakika interval 10 dakika koşu 10 dakika bisiklet seklinde yapiyorum agirliklar ayni devam onerilerilerinizi bekliyorum tesekkur ederim

2. UKaraca

UKaraca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    dostum beslenmeden hic bahsetmemissin ve sana isin kotu kismin soyliyim bir tane cikolata yedigin an vucut kendini yemeyi birakir depolamaya devam eder
    spor yaparken istediğini yediğini felan dusunmuyorum bile zaten eger oyle bisey yapiyosan bosuna yorma kendini bir iki dilim baklava veya tatli bisey yesen en baba idmani yap yaktiğin geri gelir.

4. Soljkayer

Soljkayer Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Valla ben geçen sene mart ayında 99 kiloydum spor salonuna yazıldım..İlk hafta 7 km koşu bandında koştum.5 dakika yüksek tempo 5 dakika 6.hızda yürüyüş...1 hafta böyle devam etti..1 hafta sonra 8 km'ye çıkardım..Yine her haftada koştuğum km'yi 1 km yükselttim en sonunda 12 km'de sabitledim kendimi..12 km'yi 1 buçuk saatte yani 90 dakikada koşuyordum 5 dk yüksek tempo 5 dk dinlenme yürüyüşü şeklinde..Bazen 10 dk koşuyodum 3 dk dinleniyodum.Olabildiğince çok koşmaya çalışıyodum yani.Herneyse toplamda 14 kilo verdim şuanda 85-86 o civarlardayım..Böyle 10 dk ondan koşayım dur 5 dk eliptik yapayım ay dur azcıkta bisiklet yapayımla olmaz bu işler...Ben hergün en az 1 saat koşardım..

5. UKaraca

UKaraca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beslenmemi
    dediginiz cok dogru kursun hocasi bu sekilde yapmamı söyledi bende yavas yavas kosuya yoneliyor olmuyacak cunku bi oyle bi boyle

Sayfayı Paylaş