Fitness mi Vücut ağırlığı mı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bra85der tarafından 1 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bra85der

bra85der Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Öncelikle bu konuya bakan herkese ilgilendiği için teşekkür ederim.
    Ben yaklaşık 4 ay boyunca Wu shu Kickbox muay thai ve mma antrenmanlarına gittim. Fakat bu antrenmanlarda pek de aktif değildim hareketleri pek yapamadım Spaninnglere girmedim fakat temelim var bu aralar okul yüzünden gidemiyorum fakat abim var ve o da bu derslerden aldı yani evde bu hareketleri yapabiliriz. Simdi benim sınıfımdaki zibidiler fitness salonlarına gidiyorlar ve son zamanlarda güç gösterilerinde bulunmaya başladılar. Bende bundan ziyadesiyle şikayetçi bulunmaktayım. Babamın beni fitness salonuna gönderecek maddi durumu yok. Bu tür şeylerle uğraşma o zaman demeyin zira ben haksızlığa gelemeyen biriyim. Zaten Muay thai derslerinide bu yüzden almıştım. hazırsanız asıl soruma geliyorum. ben kasta hacim istemiyorum yani istemiyorum derken, amacım hacimli olması değil. sağlam güçlü ve dayanıklı olmasını istiyorum. Dolayısıyla evde barfiks şınav mekik gibi vücut ağırlığıyla yapılan hareketleri yapıp düzenli olarak koşu yaparsam bu "Zibidi" lere haddini bildirebilirmiyim? ilgilenndiğiniz için teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş