fitness küpü hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve aLLy53 tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. aLLy53

aLLy53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle selamlar.

yaklaşık bir hafta önce bir spor mağazasını gezerken fitness küpü diye bir kutu gördüm çok zekice tasarlanmış. çok çeşitli spor hareketlerini yapabiliyorsunuz. araştırdım linkte vermiş olduğum markadan başka bir yerde bulamadım. benim fikirlerinizi almak isteğim nokta ise işe yararmı tanıtım videosunda hareketleri özellikleri gösteriyor ama işi bilenlerin yorum yapması çok önemli bu konuda. eğer yorumlar olumlu olursa evde spor salonu gibi birşey bu alet. yorumlarınız bekliyorum.

http://www.decathlon.com.tr/video/video-cube.html

2. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    akıllıca bir tasarım
    vücudunu zinde tutmak adına en minimum seviyede fitness yapan kişiler için nispeten kullanışlı olabilir.
    onun dısında ağırlık artırma ne derece olabiliyo vs gibi durumlar önemli tabi

aLLy53 bunu beğendi.
  3. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    bence çok güzel birşey kas kütlesi kazanmak için çok verimli olmayabilir ama en azından fit bir vücuda sahip olmak ve olan vücudu korumak için yeterli diye düşünüyorum.Nerden temin edebiliriz fiyatı ne kadar onuda öğrenmek lazım.

aLLy53 bunu beğendi.
  4. aLLy53

aLLy53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1 den 8 ye kadar zorluk derecesi var. forum istanbul decathlon da bulunuyor sadece galiba 300 tl fiyatı var... yani diyorsunuz bununla kas yapılmaz.

Son düzenleme: 27 Ekim 2010
  5. kadirak

kadirak Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2 gün çnce gördüm decathlonda bir şeye benzetememiştim :)

aLLy53 bunu beğendi.
  6. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yan mekik ve bench press hareketinde kablolar adamın vücuduna batıyor...

7. aLLy53

aLLy53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yokmu ustalardan yorumlar. bekliyorum.

8. loralon

loralon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    cok yogun bir gunluk programım var dalıs ve kurek antrenmanlarım var haftanın 4 gunu ve spor salonuna vakit ayıramıyorum diye kara kara dusunuyordum 2,5 ay once bu domyos fitness cubu gordum nasıl mutlu oldum anlatamam :D ertesi gunun sabahı bostancıdan kalktım foruma gittim alıcam diye hemen aradım buldum bi deniyim dedim almadan once dunyam yıkıldı su kadarını soyliyim gelişim gösteremez bununla uzun vadeli olarak birisi benim kanaatimce cunku oyle cokta zorlıyan bi alet degil form tutmak isteyen aksam evde yarım saat ayırabilirim fazlası degil diyorsanız form tutmak icin isinize yarar dizayn olarak gercekten cok guzel ama kas gelisimi icin sınırlı bir alet

9. aLLy53

aLLy53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yorum için teşekkürler bende senin yorumunla hayal kırıklığına uğradım... 8. kademedemi denedin aleti. malzeme kalitesi nasıl birazdaha detaylı yorum yapabilrmiisn. yani kas kütlesi yoksa bende almam tabi bu aleti.

Sayfayı Paylaş