fitness için ekmek gerçekten şartmı değilmi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmet1215 tarafından 20 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ahmet1215

ahmet1215 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    ben 55kg baya zayıfım yani zayıfın zayıfı gibi birşey bayadırda takipteyim zaten 2 yıldır neredeyse ama bi türlü salona gitmek nasip olmadı başlasam herkesden daha çok çalışacağım ve yapacağıma inanıyorum ama ekmek karbonhidrat oldugundan kilo aldırmaya hakikaten yarıyor zaten bende ekmek yemediğimden genelde kilo almadıgımı düşünüyorum vücüt geliştirmecilerde ekmek kullanıyormu kullanmıyormu bunu merak ediyorum sadece yardımcı olursanız sevinirim ?

2. Cesurbey

Cesurbey Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenerek kilo almalısın. Bu yüzden kalori fazlası oluşturman gerekiyor. Günlük 3000-4000 kalori arası almaya çalış. Ekmek olarak diğer besinlerin yanında tam buğday ekmeğini tercih edebilirsin. Kalori alımında yardımcı olur. Günlük kaç kalori alıyorsun? Hangi besinleri tüketiyorsun?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Pollysad

Pollysad Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Bahsettiğin beyaz ekmek ise, genelde kullanılmaz, çünkü sağlıksızdır.Tam buğday ve kepekli ekmek önerilir. Kilo alma olayına gelince katkı sağlar ama sağlıksız bi kilo alma olur, senin kararın yani

4. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Boyunuz kaç yazmamışşsınız galiba ?

Sayfayı Paylaş