Fitness bana göremi bence değil.?

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve areq123 tarafından 2 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. areq123

areq123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    17 yaşındayım boyum 1.75 kilom şuan 70 ramazan ayında 1.5 kg verdim kolum 32 cm ben bu spora başlıyalı 1 yıl oldu köyde yaşıyorum bu yüzden salona gitmek gibi bi imkanım olmuyor ben fitnessa İLK 6 kg dambıl ile başladım tam tamına 6 ay sadece 6 kg ile çalıştım youtub dan videolar izleyerek hareketleri öğrenmeye çalıştım haftada bazen hergün bazen 1 gün bazen 5 günü çalışıyorum ara sıra kardiyoya dışarı çıkıp arkadaşlarla koşuyoruz antreman önceleri kendime protein shake yapıyorum yulaf fıstık muz vs 6 ay geçti kendimi okul çıkışlarında 1 saat boş vaktim oluyordu salona yazılmıştım ama faydasını göremedim hani çok sağlam çalışan biriyim kendimi zorlarım direnirim kısacası pes etmem salonda boşu boşuna yazılmıştım bi faydasını göremedim sonra kendime dambıl halter seti aldım 55 kg tam olarak elimle yaptıgım bech sehpası biseps sehbalarını kullandım her öğünde annem ne yaptıysa onu yiyorum tabiki herzamn yanımda lor peyriniri oluyor az az yiyorum ve çok yemek yiyorum günde 5-6 öğün ve aşırı yiyorum yemeği kilo almak hacim kazanmak istiyorum supplement alamıyorum maddi durumum el vermiyor arkadaş ortamında çok koladır cips dir ne kadr zarralı şey varsa yiyoruz bende istemiyorum boyle olmak ama onlar alınca ister istemez bende katkıda bulunuyorm ve haftnın nerdeyse 3 günü boyle geçiyor hedeflerim var Allah izin verirse inşallah meslek sahibi olurum okuyorum istekliyim ama olmadı ise kendime fitness salonu açıp şampiyonluğa kadar gitmek istiyorum aşşağıya vücudumun fotoğraflarını paylaşıyorum yardımcı olmak isterseniz minnettar kalırım numaram 5348545827 hayırlı ramazanlar dilerim herkese

Ekli Dosyalar:

2. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Kardeşim antrenman programı mi ve beslenmenin harfi harfine yazarmisin

3. areq123

areq123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abi ben mesela biseps için 5 hareketi 5 setten her sette kendim zorlanana pes edidirene kadar kaldırıyorum 15 kiloluk dambılımla çalışıyorum bisepsi beslenmem ne varsa yiyorum abi genelde lor peynirim fistık ezmem hep soframda oluyor günlük 5-6 öğün yiyorm kola cips bile çok yiyorum arkadş ortamı yüzünden

4. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Kardeşim.sana düzenli program ve beslenme lazım.oyle 5 hareket biceps çalışılmaz.cipsle fıstık ezmesi ile bu isler olmaz.sen beslenmede makro al kendi beslenmeni hazırla.protein tozuna para verme.git tavuk yumurta pilav ye.birlesik egzersiz yap.row,Bench squat yap.belliki hiç araştırmadan spor yapmışsın.biraz internette oku araştır.
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Haziran 2018 ---
    Sen yeteri besin makrosu almadığını,aşırı çalıştığıni anlıyorum.full body yap.

5. ömerkılıç

ömerkılıç Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Fitness eğitmeni
    Yer:
    İzmir
    devam et ama beslenmeni düzeltmen lazım yoksa aynı yerde sayarsın

Sayfayı Paylaş