Fitnes programım ve bazı sorunlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ryco44 tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ryco44

Ryco44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce açmıştım konuyu arkadaşlar. zayıfım vesaire bugün hoca yanıma pek gelmedi aşırı kalabalıkti bende gidip soramadım. geçen hafta ne gösterdiyse aynılarıni yaptım aletlerde.
    programı atıyorum önceki konularda sormuştunuz haftada 2 gün mü gitmem lazım program nasıl yorumlar mısınız?
    birde az değil mi 2 gün arkadaşlar 400 lira verdik 3 aylığına. üzülüyorum

Ekli Dosyalar:

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    Anladığım kadarıyla tüm vücut çalışıyorsun spor günü. O halde 2 gün az. 3 ya da 4 gün idealdir. Bu forumda da yazılmıştı bu daha önce zaten. Çoğu kişi bu fikirde. Bir de 2 set de az. Sen daha yeni başladın diye hatırlıyorum. Enerjin motivasyonun yüksekken 4 5 set yapmalı. Tekrarları da 6-10 aralığında tutarsın. 12 tekrar da sana fazla. 12 tekrarda daha da yağ yakmaya yönelik bir program olur. Senin hacim kazanmaya ihtiyacın var. Yağ oranın zaten az.

goodlifter bunu beğendi.
  3. Ryco44

Ryco44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1set kaç defa oluyor , 12 tekrar ne oluyor bilmiyorum hocam. birde hocaya yarın 2 günün az olduğunu söylemeli miyim yoksa diğer günler kafama göre gidip çalışayım mı? hiç bilmiyorum ya.

Sayfayı Paylaş