Fit ve guclu olmak icin dovus sporlari mi, fitness mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rocketman tarafından 22 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Rocketman

Rocketman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar. Uzun yillar sonra yeniden bir istekle fitness a baslamaya karar verdim. Ancak bu kez digerlerinden farkli olarak daha kararli ilerleyecegim. 24 yasinda, 1.96 boyunda, 127 kiloda bir insanim. Bel fitigim var. Bir donem buyuk sikinti yasasam da artik bel fitigimin tamamen geriledigini soyleyebilirim. Sizce bu sartlar altinda bir salonda dovus sporlari uzerine mi calissam, yoksa klasik bir fitness salonunda kardiyo mu calissam? İdeal kiloma ulasip artik kasli bir birey olmak istiyorum. :) Siz degerli hocalarimin tavsiyelerini bekliyorum. Bu iki secenegin disinda da onerilerde bulunabilirsiniz. Tesekkurler.

2. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim fitness yaparak bile kaslı yağsız parçalı hafif kütleli bir vucudu bile zor yapılıyor. vucut tipine göre değişir tabi kas yapmaya çok musait bi vucudun vardır olur. ama değilse zor.

Rocketman bunu beğendi.
  3. Rocketman

Rocketman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Vucut tipim endomorph. Sanirim en kolay kilo alan ve en zor kilo veren tur. Kemik yapim vs. cok iri zaten. Hic bir zaman siska bir insan olamam ancak ben iri dahi olsam kasli ve erkeksi gozukmek istiyorum. Bunun icin en iyi antrenman turunu ariyorum. Sizin vereceginiz tavsiyeler dogrultusunda bir salona baslayacagim.

4. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
  5. Rocketman

Rocketman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki Animal Cuts veya L-Carnitine gibi takviyeler kullanmamin bir faydasini gorur muyum? Tiroid bezlerim az calistigi icin ilac kullaniyorum. Bu durumda Animal Cuts’un zarari olur mu acaba?

6. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    Nacizane tavsiyem bel fıtığı geçmişin varsa dövüş sporları sakıncalı gibi sen gene belini incitmeden ağırlık kaldırmaya devam et :)

Rocketman bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş