Fikrinizi alabilir miyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hidrogame tarafından 24 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hidrogame

hidrogame Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle iyi günler.Yaşım 16.180cm boyundayım ve 100 kiloyum.G*t, göbekde salınmış durumda haliylen.Son 1 haftadır bir program uyguluyorum ve bu süre içerisinde 98 kiloya düştüm.Programımı paylaşıp eksiklerim ve fazlalılarım hakkında yorum yapmanızı rica edicem.

Öncelikle beslenme programım :

Sabah : 2 tane yumurta , 100gr yağsız peynir, domates(yağsız-tuzsuz), 2 tane zeytin(yağsız) bunları 2 dilim kepek ekmeği ve yağsız süt ile tüketiyorum.

Öğlen : Okulda oldugum için öğle arasında hazırladığım sandiviç'i yiyorum.(kepek ekmeği arasında lor peyniri, yeşillik, domates)(Okul çıkışındada coco-cola zera + snickers :p)

Akşam : 250gr Tavuk Göğsü(yoksa menemen yada omlet) + Su + Salata(yağsız-tuzsuz)

Acıkırsam yatmadan 30-60dk önce birazLor peyniri, yağsız süt ve 1 dilim kepek ekmeği tüketiyorum.

Antreman Programım :

Hergün 45Dk koşu.(yürüyüş-tempolu koşu-ara ara depar-yürüyüş şeklinde.).Okuldan döndükden 10dk sonra başlıyorum.

Bol su tüketiyorum.Ardından ağırlık programımı uyguluyorum.Haftada 3 gün ve orta ağırlık ile max.30-40dk sürüyor.Koşunun ardından 30dk sonra.

1. gün göğüs 4 hareket ardından 3 hareket biceps.
    2. gün omuz 3 hareket ardından 3 hareket triceps.
    3. gün kanat 2 hareket ardından 3 hareket bacak.

fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş