Fikir almak istyorum

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve tuna1983 tarafından 29 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tuna1983

tuna1983 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    BİLET SATIŞ
    Yer:
    KOCAELİ
    Merhaba arkadaşlar 3 aylık gelişim tavsiyelerinizi bekliyorm çok abartı bi vücut istemiyorum nerelere ağırlık vermem gerek bu konuda tavsiyeniz nelerdir

Ekli Dosyalar:

2. PskptSosyalog

PskptSosyalog Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Neye agırlık vermeliyim saçma olmuş.vücüttaki tüm kasları çalıştırman lazım orantılı vücüd istiyorsan.bu spora başladığın zaman bırakmman gerekşr çünkü bıraktığın zaman kazandığın kas kütlesi kısa sürede düşer.ortalama fit vücüd istiyorsan en az 1 yıl güzel beslenme düzenli idman ile başarırsın.tabi zaman meselesi genetikten genetiğe değişir.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. tuna1983

tuna1983 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    BİLET SATIŞ
    Yer:
    KOCAELİ
    SİZCE BİRAZ DAHA HACİM GEREKİRMİ YOKSA BU FORMDA YAĞ YAKIP KASLARI BELİRGENŞTİRMEK ESTETİK Bİ FİZİK ORTAYA ÇIKARMI ÇÜNKÜ ŞU ARA BİRAZ KARDİYOYA YÖNELDİM BOYUM 1.70 KİLOM 65 BU ARADA ASLINDA HEDEFLEDİĞİM VÜCUT FORMU ÖRNEK GÖSTERMEK GEREKİRSE RESİMDEKİ VÜCUT FORMU

Ekli Dosyalar:

• fitness.jpg
      fitness.jpg
      Dosya Boyutu:
      98,8 KB
      Görüntüleme:
      408
  4. PskptSosyalog

PskptSosyalog Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Sahsen boyle vucud yapmak azim sabir gerektirir.2 yil en asagi duzenli beslenme+siki idman yapmak lazim.senin yapman gereken bulka girip kas kutleni arttirman lazim bunuda 1 yil 1 bucuk yil surebilir sonra define olman lazim.2 yilin sonunda boyle vucud yapabilirsin.ama cok sabir ve azim lazim dostum.3 aylik calismayla olmaz moral bozmak gibi olmasin.hedefine bakinca 2 yil duzenli idman ve beslenme yapman lazim

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eehfe4 bunu beğendi.
  5. eehfe4

eehfe4 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    @PskptSosyalog haklı en az 2 yıl.Ama şunu unutma her ay başladığın günden daha iyi olacaksın aynı şekilde geçen aydan daha iyi.

6. gurcelik

gurcelik Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yapmasına yaparsın imkansız değil de, abartılı vücud istemiyorum dememen gerekir, çünkü abartıdan kasıt sıkı idman sıkı beslenme ve düzenli uykuyu akıllara getirir akabinde ise minumum 1.5-2 yıllık süreç ister, zaten senin istediğin vücuda bakılınca bunların hepsini yapman gerekiyor açıkcası. Yoksa abartısız daha çok diri ve fit anlamına gelir bu da 6 ayda çok rahat olur

Sayfayı Paylaş