feritferitxd // yaş 21 // 185-90 kilo // Yardımlarınızı bekliyorum(RESİMLİ)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve feritferitxd tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. feritferitxd

feritferitxd Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba sayın bodyforum üyeleri, 1 aydır body yapmaktayım.Bundan öncesinde çok bilinçsiz beslenmekteydim haftada 3-4 burger en büyük boy menü her bir menüyle 8 9 sos. Haftada 3-4 büyük boy dominos.Öğlenleri okulda 2 tepsi yemek yerdim ama kilom 90 'da sabit kalırdı fakat body'e başladıktan sonra beslenmemi düzelttim yağlı yemiyorum spora gitmeden patates salatamı yapıyorum gün içinde sadece ızgara balık ve tavuk yiyorum fakat birşey değişmedi. Şimdide kilo veremiyorum,hala 90'da sabitim.Amacım 45 cm kollu iri bir vücut değil parçalı fit bir vücut. Şuan 90 kiloyum ve yağ oranım %15-16 .En büyük sıkıntım popo.Erkek olduğum için biraz daha sorun yaratıyor fotolardanda göreceğiniz gibi.Özellikle kalça eritmek için yapabileceğim birşey varmı? Amacım yağ oranımı %9 %10 'a çekmek günlük 1200-1300 kalorilik low carb diyetine girmek istiyorum.Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Ekli Dosyalar:

2. xbress70

xbress70 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Kilolarimiz ve boyum uz aynı bende yağ yakimina başladım hedefim 80 e düşmek 10 kilo yağ yakmak takipte kalırsanız sonuçları beraber görürüz inş

3. boksssss

boksssss Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    maalesef dostum bölgesel zayıflamak mümkün değil
    işin diğer kötü kısmı genellikle popo ve alt karın en son giden yerler oluyor
    tek yapman gereken diyetini sadık kalıp sonuçları görmek o kadar yağlı bir vücudun yok biraz daha kas kütlesi ekleyebilirsin daha iyi olur

4. erkin niğdelioğlu

erkin niğdelioğlu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum vücut tipimiz aynı hemen hemen benim boy 1.90 7-8 ay önce 100un üstünde kilim vardı şu an 85 kiloyum ve yağ oranın %13 fakat bunun büyük bi kısmı kalça ve bacakta ben de senin gibiyim yani şu an uzmanların tavsiyelerini beklerim

5. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş