Fazla kaçırmak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Berkcanylmz tarafından 28 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Berkcanylmz

Berkcanylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bugün akşam biraz fazla kaçırdım yemeği yarın kalori açığımı yaratsam sizce normalde bulktayım ama simit bölgelerim falan çıksın istemiyorum arada cardio yapıyorum yarın kalori açığı oluşturup cardio yapsam biraz olurmu ve önemli olan günlük kaloriyi tamamlamakmı yani ben tatlı bişey yedim bu 200 kalori diyelim ama benim hala almam gerekn 100 kalori var ve 100 kaloriyi alamadım diyelim yinede yağlanma ve kilo alma givi bi durum olurmu yoksa kaloriyi tamamladıktan sonra mı olur kilo alma işlemi

2. chokebomb

chokebomb Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Kaloriyi neyden aldığın önemlidir tabiki. Bulkta dahi şekerden tatlıdan uzak durmak lazım zaten glikojen depoların ağzına kadar dolu bir dönemdesin üstüne şeker sadece yağ kazandırır sana. Ki 100 gram eksik alsan bile kilo almak için mutlaka günlük 400 500 kalori fazla yiyeceksin, zaten fazla aldığın kalorinin üstüne şeker direkt yağ sebebi. İlk soruna da cevap verecek olursam kalori açığı yaratma ama sabah aç karna bi yarım saatlik koşu yapabilirsen güzel olur.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Berkcanylmz

Berkcanylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    K
    koşu yapıncada kalori açığı yaratmış olmazmıyım

4. chokebomb

chokebomb Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Bulktayken, hele bir de o gün antrenman yapacaksan kalori açığı oluşturmak o gün için hiçbir anlam ifade etmez. Sadece kalori açığı yapmakla da kazandığın yağı hemen yakamazsın. Bence en güzeli akşam kazandığın yağı sabah insülin aşağılardayken güzelce yakıp sonra beslenme programına devam edebilirsin. Ama ben olsam bulkta fazla yedime takılmazdım :) dursun o yağcıklar bir şey olmaz bir akşam yemeğini fazla kaçırmakla, geri kalan günlerde beslenmene uyarsın sorun kalmaz :) illaki yakcam o yağ psikolojimi bozar dersen de insülinin aşağıda olduğu zamanda güzel bir koşuyla halledersin çok takılıp stres yapma. Stres bu sporda en kötü düşman :)

5. Berkcanylmz

Berkcanylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    B
    Bulkta cheat yapamazmıyız

6. chokebomb

chokebomb Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yapılır, ben haftada bir yapıyorum ama bulkta cheat işi biraz karmaşık geliyor bana. Zaten hep karbonhidrat yüklüyoruz vücuda, cheat meal normalde yağ yakarken bir süre sonra yağ yakımının aşırı yavaşlaması sonucu vücudu şaşırtma amaçlı yapılan bir şeyler. Bulkta cheat ne işe yarar pek bilmiyorum fakat beslenmeden sıkıldığın zamanlarda bir öğünde ye istediğini en azından beslenme bir süre daha sadık kalmanı sağlar :) ben definasyondayım şuan 2 hafta olcak cheat yapmayalı ve bugün zar zor dayandım canım her şeyi çekti. 1 hafta daha cheat yapmayacağım için tuttum kendimi. Yani cheat yapmak veya yapmamak sana kalmış.

7. PrensDK

PrensDK Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tıp Öğrencisi
    Yer:
    Antalya
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

“Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş