Fat burner supplement

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Nuray Çelik tarafından 20 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Nuray Çelik

Nuray Çelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aşağıdaki içerik nasıl ? İlk gün 2 kapsü x1 kullanım, sonraki günler 2 kapsül x 2 olarak kahvaltıdan ve öğle yemeğinden 30 dk. önce kullanım
    İçerik; 2 kaosül / 4 kapsül
    KAFEİN
    270mg / 540 mg
    Synephrine 20mg / 40 mg
    Green tea Extract 40% EGCG 200 mg / 400 mg
    Green Coffee Bean Extract 45% Chlorogenic 400 mg / 800 mg
    Acids
    Piperine ( as black pepper extract)
    5 mg / 10 mg
    L-theanine 100 mg / 200 mg
    L-tyrosine 100 mg / 200 mg

2. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Bunu neden kullandiginizi mevcut durumunuzu spor gecmisinizi ve egzersiz programinizi yazarsaniz daha dogru yardimci olabiliriz...

Lg Smart World

Nuray Çelik ve Bekci bunu beğendi.
  3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu içeriklerin hepsini bir kenara bırakın ve şu sorunun cevabını önce kendinize daha sonrada bize cevaplayın.
    Beslenmem nasıl?

Nuray Çelik ve Balboa7 bunu beğendi.
  4. Nuray Çelik

Nuray Çelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beslenmem şu şekilde;
    sabah poğaça, simit
    öğlen; karbonhidrat + protein
    akşam; protein ağırlıklı

masabaşı çalışıyorum. Bu şekilde bir supplement kullanmak nasıl olur. Supplement içeriği iyi mi?

Teşekkürler
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Kasım 2014 ---
    sabah ıcın de sıkıntılı oldugunu bılıyorm ama ıs geregı saglıklı kahvaltı yapma sansım yok bu nedenle fat burner kullanmak istiyorum. Kafeine karşı hassas değilim. Kafein oranı sorun olmaz diye düşünüyorum. Bu değerlerde bir supplement iyi midir ? eksik midir fazla mıdır onu bilemedim

Son düzenleme: 20 Kasım 2014
  5. Ysf_Dnc

Ysf_Dnc Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kayseri
    Sabah poaça simit kaç tane öğlen ve akşam karb. protein kaynağı ne ve ne kadar alıyorsunuz bunları yazmadan kimse yardımcı olamaz size

iPhone'den Tapatalk aracılığıyla gönderildi

Nuray Çelik bunu beğendi.
  6. arnoldtr0694

arnoldtr0694 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Oncelikle kahvaltidan baslayayim. Pogaca sizi bitirir. Vallahi bitirir. Atik yağdan yapiliyor yahu. Hic gerek yok vucudunuza almaya. 1pogoca yerine 1simit tercih edin.uzak durun.
    1simit demek 3dilim ekmek demek.
    Burdan siz dusunun bence..
    Siz beslenmenizi yeteri kadar duzeltmediginiz surece hicbir medet ummayin efendim fat burnerindan yag yakicisindan. Bunlarin hepsi duzgun bir beslenme ve surekli spor ile calisiyor. Denedim biliyorum cunku.. masabasi calismak bir bahane olmamali bence. Aksamdan evde kendi kahvaltinizi hazirlayabilir kap ile goturebilirsiniz.bence bu fedakarlik yapilabilir.
    Ben pogaca simit olaylarini kesip her kardiyovaskiluler calismamdan 15dk once 1bardak kahve ile 3ay boyunca 10kilo verdim.. ustelik kondisyon idmanimda vardi.ha metabolizmalar farkli olabilir bilemem ama umarim yardimci olabilmisimdir

7. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Nuray hanim, ozetle bu is mantik ve matematik isidir, kisacasi ne yerseniz osunuz, bundan veya baska bir suplementten mucize beklemeyin ise yaramaz diyemez hickimse ama degiskenleri vardir, duzgun bir beslenme ve egzersiz programi ile faydali olur veya olmaz. Kac kilosunuz kac yasindasiniz ne kadar aktifsiniz bunlar onemli, siz bu sekilde beslenip aktif olmayan bir hayata devam ederek sisilerce suplementde kullansaniz degisen birsey olsa bile size tatmin edecek olculerde olmayacak ve harcadiginiz zaman/maaliyet geri alinamayacak. Bu yuzden durumunu nedir bilmiyorum ama gercekten birseylere baslama istiyorsaniz lutfen bunu kuralina uygun yapmaya calisin bizlerde elimizden geldigince yardimci olmak icin burdayiz, hangi yolu veya yontemi secerseniz secin simdiden sabir ve basarilar dilerim...

Lg Smart World

8. Nuray Çelik

Nuray Çelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aslinda beslenme konusunda
    Aslinda beslenme konusundaki yanlislarin farkindayim. Ama ben supplementin icerigini yorumlayamiyorum. Iyi bir icerik mi, işe yara mi, diyetle birlikte kullanmamin faydasi olur mu bu konuda yardimci olabilir misiniz ?
    İçerik; 2 kaosül / 4 kapsül
    KAFEİN 270mg / 540 mg
    Synephrine 20mg / 40 mg
    Green tea Extract 40% EGCG 200 mg / 400 mg
    Green Coffee Bean Extract 45% Chlorogenic 400 mg / 800 mgAcids Piperine ( as black pepper extract) 5 mg / 10 mgL-theanine 100 mg / 200 mgL-tyrosine 100 mg / 200 mg
    Yani özellikle supplementin iceriğini yorumlayabilir misiniz, iyi bir fat burner destegi midir ?

Son düzenleme: 20 Kasım 2014
  9. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kafein orani biraz yuksek synephrine nin uzun kullanimda tabi uzundan kasittata belli bir olcek yok kalp carpintisi uykusuzluk hatta bagimlilik yaptigina dair arastirmalar var bunun disinda bir sorun gormuyorum ben.

Lg Smart World

10. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Hayir iyi bir icerik degildir. Duzenli spor yapmadan 540mg kafein (bu yaklasik 18 turk kahvesi demek) ciddi saglik sorunlari a yol acar. Ustune bir de yesil kahve ozutu var. Synephrine de kisisel toleransinizi bilmediginiz surece ciddi yan etkiler gosterebilir. Ben size yesil cay oneriyorum. Sekersiz. Gunde uc fincan.

Ps: ben de sabah 7.30-aksam 9 masa basi calisiyorum. Ama aksam spor sonrasi oturup ertesi gun kahvalti ve ara ogunleri hazirliyorum. Emeksiz basari olmaz.

Nuray Çelik ve Created By Loss bunu beğendi.
  11. Nuray Çelik

Nuray Çelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ama kafein için günlük önerilen 3-4 saat ara ile 100-200 mg kullanım yapılabilir yazıyor. 601 mg üzerinde dikkat edilmesi gerekir yazıyor. Yeşil kahve özütü muscletechin ürününde ve sinefrin de lipo6'da var, aynı ürünlerde yüksek dozda kafein de var. zararlı ise bu ürünler nasıl satılıyor ?

12. Khazaddum

Khazaddum Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Ben Lipo 6 Black kullandım 2 yıl önce. İştah kesici özelliğinden dolayı tercih etmiştim. İştahı kesen içindeki synephrine (turunç özütü) adlı maddedir. Ben içinde synephrine bulunmayan yağ yakıcı kullanamıyorum çünkü iştahımı kapatmıyor diğerleri. 2 yıl önce 82 kilodan 72 kiloya düşmüştüm tabiki diyet ve kardiyo çalışması ile 2 ay gibi bir sürede. Kısacası Lipo 6 Black tecrübemden memnun kalmıştım.

13. BloodRave

BloodRave Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    yüksek dozajda aspirinde zararlı olabilir ama doğru kullanımda faydası satılmasına engel teşkil etmez. öncelikle sorulmuş ama boyunuz kilonuz nedir? beslenmenizi geçiştirmişsiniz simit poğaça karbonhidrat diye :D kilo vermek yağ yakmak için vücudu sürekli yağ yakımına hazır konumda tutamazsınız belli dönemlerde şalteri kapatır korumaya geçer sizde yerinizde sayarsınız bu yüzden kademe kademe ilerlemek gerekir sürekli vücudu şaşırtarak sağ gösterip sol vuracaksınız. önce şekeri ayatınızdan çıkardınızmı ? karbonhidratlar belliki komplex tercih etmiyorsunuz 1 ay sadece bu 2 unsura dikkat ederek beslenmenizi düzenleyin yağ tercihlerinizi sağlıklı yağlardan yana kullanın zeytin yağı, kuruyemiş, avokado vs. 1 aylık süreç sonunda vücudunuzun tepkimesine göre kalori sayımına başlayın "fatsecret" kullanabilirsiniz vücudunuz duraksamalar yaşayabilir işte bu duraksama anlarında yağ yakımına supplementlerle destek olmanız gerekir kutusunda 4 tablet, kapsül, ölçek yazması mühim değil yazanın 4/1 oranında başlayın mutlaka kilo vermeniz devam edicektir duraksama yaşayana kadar o şekilde gidin sonrasında 4/2 oranında ve bu şekilde sürekli vücudunuzu şaşırtmanız lazım. tabi sadece beslenme supplementlerle değil egzersizler günlük yaşantınızda mutlaka olmalı düzenli yaptığınız müddet vücut kapasitesi artacağından şiddetinide arttıracaksınızdır.
    kilo vermeye destek ürünleri çarpıntı vs yapabilir sağlık durumunuzu başlamadan önce kontrol ettiriniz sağlık ocağına gidip analiz yaptırın 10dk nızı almaz, bilinçsiz supplement kullanımı sonrası olası problemlerle karşılaşmamak için.

14. Nuray Çelik

Nuray Çelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boyum 1,68 kilom 62, 56 kg'a inmek istiyorum. Çayda şeker kullanıyorum, tatlı veya öğün aralarında abur cubur yeme alışkanlığım yok. Günlük aldığım kalori ortalama 1800 kalori. Spor yapmıyorum. Günlük aldığım enerji ile verdiğim enerjinin dengeli olduğunu düşünüyorum. Amacım abdominal yağlarda azalma, bunun için de yağ yakımını arttrıcı bir fat burner desteği kullanmaya karar verdim. Araştırmalarıma göre kafein olmalı enerji verici ve yağ yakımına yardımcı, sinefrin iştah kesici olmalı, yeşil çaydaki kateşinler kafeinle birlikte yağ yakıcı ve lipazı engelliyo, yeşil kahveyi tam olarak anlamadım yağ yakıyor deniliyor ama gerçekten etkili mi bilmiyorum, l-tirozin sanırım diyete motivasyonu artırıyor. L-theanine ne işe yarıyor bilmiyorum. Bu supplementin içeriği hakkında bilgi almak istiyorum. Buradaki forumu incelediğimde gerçekten bu alanda bilgi sahibi birçok kişi var. Benim de bu tecrübelerin yorumlarına ihtiyacım var . Belirttiğim gibi günlük kalori alımını dengeledim. Bir tek çayda şekeri kesemedim ama onun kalorisi de 1800 kalori içerisinde yer alıyor zaten. Ben supplementin içeriğini bu şekilde yorumladım, sizlerin bu içerik ile ilgili yorumu nedir, paylaşabilirseniz sevinirim ..

15. BloodRave

BloodRave Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    ülkemizde temin edebileceğiniz termojenik ürün içerikleri birbirleriyle nerdeyse aynıdır tektek içerik bileşenlerinin düşündüğünüz gibi "o açlığımı bastıracak bu yağı yakıcak gibi" mucize etkileri olmayacaktır. siz öncelikle supplement kullanımından evvel sporla tanışın biraz kaynaşın zaten bir müddet sonra bağımlısı olursunuz. spor yapmadan termojenikte olsa supplement size fayda sağlamayacaktır. şekerden kurtulmak için çay yerinede yeşilçay tavsiye ederim tarçın, karanfil gibi aromatik baharatlarla tatlandırabilirsiniz limonla birlikte oldukça leziz olur.

16. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Gunluk kalori miktarini biliyor olmaniz guzel ancak egzersiz olmadan vucut yag oraninda beklediginiz dususu yasayamazsiniz yagdan kurtulsaniz bike abs bolgede sarkmalar meydana gelecektir yani istediginiz kiloya ulassaniz dahi donup dolasip is spor yapmaya cikacak vucudun toparlanabilmesi icin ayrica yag yakici kullanmak vucudun belli bir bolumundeki fazla yaga saldirmaz vucut oncelikle yagi nerden yakmak isterse oradan baslar.

Lg Smart World

Nuray Çelik ve Bekci bunu beğendi.
  17. Nuray Çelik

Nuray Çelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yani bu şekilde beslenmeye ek olarak spor yapmaya başlarsam kullanacağım fat burnerin etkisini görürüm. Sporla birlikte kullanim öneriyorsunuz degil mi?

18. BloodRave

BloodRave Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    sonuç itibariyle üretim amacı spor destek ürünüdür, eczanedeki gibi reçeteli genel kullanım amaçlı ilaç değilki. birçok insanın olumsuz yorumları yanlış veya yersiz kullanımdan kaynaklıdır doğru yerinde kullanımla fayda görmemek imkansız. destek ürünlerindeki genel memnuniyetsizlik sebebi kısa vadede mucize beklentisidir ki 1 kutuyla olsa bu sektöre yatırım yapmış tüm firmalar batar bu bağlamda aldığınız ürün her ne olursa olsun ne kadar işe yarayacağını bilin. en belirgin etkileri terleme, kalbin hızlı atması, enerji, tokluk ama en önemlisi kullandığınız ve beklentinizden kaynaklı motivasyondur, sabırla motivasyonunuzu kaybetmedikten sonra hedefinizi er yada geç yakalarsınız. sporada hafif tempolu yürüyüşle başlayın sonrasında forumda birçok evde yapılabilcek programlar mevcut. vücut ağırlığınızla yapabilceklerinizi tercih ederek, tercih ettiğiniz hareketleri gerçekten limitlerinizi zorlayarak yapın zamanla vücut fazlasını ister hissedersiniz zaten.

19. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Soyle soyleyeyim. Ben iki metreye yakin bir boy ve yaklasik yuz kilo bedene sahibim. Muscletech der ki bu urunu kullanirken once 1 kapsul al, sonra 4e kadar yukselt gun icinde. Siz diyorsunuz ki 168 boyunda ve 62 kiloyum. Ben Hydroxycut dahil olmak uzere bir cok fatburner kullandim ve vucudunuzu nasil yoracagini tahmin edemezsiniz. Hepi topu 8 kilodan bahsediyorsunuz. Sizi temin ederm sabah kahvaltinizi ve diger besinlerinizi kontrol altina alip haftada uc-dort kez birer saat kossaniz yaza dek bu kiloyu verirsiniz.

Hydroxycut'i kime tavsiye ederim: en az iki sene spor gecmisi olan ve haftada en az dort kez sert agirlik antrenmani yapan kisiye. Bu benim nacizane gorusum. Yoksa gidin alin 130₺ para degil. Ancak bas donmesi, soguk terleme, ishal ve asiri sinirlilik gibi durumlar yasayabileceginiz en hafif yan etkiler olacak.

20. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Ozetle hepimizin anlatmaya calistigi sey, bu veya baska bir urunu kullanmak zorunda bile degilsiniz, egzersiz ve beslenme bu kadar.., bu amac icin vermeniz gereken tek sey sabriniz ve zamaniniz inanin hepsi bu, bizler yillardir bunu yapiyoruz lutfen soylediklerimizi dinleyin tabi yinede secim ve hayat sizin ama saglinizdan daha onemli hicbirseyiniz yok, Saygilarimla...

Lg Smart World

Sayfayı Paylaş