Faruk Arda HorHor

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Despo tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. yhalc30

yhalc30 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, Faruk Hoca için bir sayfa açıldı diye biliyordum ama burada onun dışında pek çok şey konuşulmuş.. Faruk Hoca geçen günlerde yapılan Antalya'da ki dünya şampiyonasına Murat Hoca'nın ( Hasan Murat Atatepe ) salonunda çalışıyordu. Ben de orada çalıştığım için pek çok defa kendisini antreman yaparken izleme şansım oldu.. Hatta bu yarışma dönemine hazırlık aşamalarına bizzat şahit oldum.. Gerçekten etkileyici bir vücuda sahip kendisi.. Buradaki resimler 4-5 yıl öncesine ait ki şimdiyle alakası yok... Şampiyonada da kendi sıkletinde Dünya 2.si oldu. Yakından ve antreman sonrası kendisini görmenizi tavsiye ederim :)))

2. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Ben bu resimlerin çekilmesinde ve paylaşılmasında emeği olan herkese teşekkür ediyorum ileriki yaşlarda da spora düzenli ve severek devam edildiği zaman insan vücudunun ne kadar deformasyona uğramadan sağlam kalabileceğini gösteren çok güzel bir örnek olmuş ayrıca birçok başarının altına imza atmış bir sporcu olduğu için kendisini tebrik ediyorum spora başlamanın yaşı olmadığını kanıtlamış ve hayatın her alanında bu davranışı ile örnek alınabilecek ilham kaynağı olabilecek bir spor insanı gerçekten otuz yaşında spora başlayıp sonra böylesine bir vücut yapıp önemli başarıların altına imza atmak kolay iş değil çok disiplinli bir çalışmayı ve spora karşı büyük bir sevgiyi gerektirir.

3. gurkanisevic

gurkanisevic Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar youtube da bb.com da oldsuperman diye birisi var baya yaşlı bi amca onu görünce çok özenmiştim meğerse bizim de böyle bir abimiz varmış tebrik ediyorum kendisini...

bizim medyanın reklamlarda açılışlarda vs vg cilere daha çok yer vermesi gerekiyor aslında vg cilerin ne kadar bilimsel ve araştırmacı disiplinli oldukları bilinmiyor ne yazık ki...mr olimpia jay cutler bile beyaz showda 3-5 dk yer bulabildi çok utanmıştım memleket adına...

4. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Vay be harbiden helal olsun 50 yaşındaki adamları görüyoz sokakta hepsi yaşlanmış yağlanımış ama bu abimiz gerçekten yaşıtlarının yanında çok iyi tebrikler gerçekten.

5. Sayk0

Sayk0 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    kendisi su an istanbul üsküdarda fıstıkagacının ordaki eskı ayedaş binasının ust katında bulunuyor power house sport center'dadır bilginize beyler. (baba cok saglam ya :eek: )

6. timsahtr

timsahtr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    forumdaki ilk mesajimi nerdeyse iki yillik konuya yaziyorum :)

benim yas 25 simdiye kadar hic vucut gelistirmeyle ilgilenmedim spor salonuna gitmedim ve gec kaldigimi dusunuyorum ve suan gitmeye cekiniyorum acikcasi. bu basligi gormek iyi oldu. helal olsun adama hakkaten.

(not: yeni uyelerin konu acma-yorum yazma haklarinin belli sure sonra verilmesi de guzelmis. baya biseyler ogreniyorum bu arada forumdan.)

diez, khephnes ve (silinen üye bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş