Faruk Arda HorHor

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Despo tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Çok mütevazi ve sevecen bir duruşu var. Bence insan yüz ifadesinden de etkilenir Faruk Arda Horror'un. Bayılıyorum böyle insanlara.

2. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    sanırım tam 52 yaşında olması gerekiyor. team perfec nutrıtıon da. ölene kadar agarlık çalışırım diyordu bir röpörtajında.

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    faruk arda horhorun estetik bir vucudu var abartılı değil yaşına görede vucudu mükemmel başarılar kendisine.

4. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    soyadı sanki bir yabancıymış havası katıyor.

5. comane

comane Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    ist
    D.Wolf kardeş faruk hoca bu sporda bence ekol sayılabilir tabi genetiği belki çok mükemmel değil ama kas kitlesi ve gelişimi açısından gelinebilecek son nokta ben çok yakından gördüğüm için söylüyorum anatomi atlası gibi yarışma dan bir gün önce görmüştüm tüm kas lifleri neredeyse gözüküyodu resimler herzaman gerçeği yansıtmaz resimlere bakıp yanılmayın derim .Faruk hocamada selamlar hocam başarılar umarım dünya birincisi olursun senin hakkın .

6. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    6. mesaj 2. resimdeki en sağdaki çocuk mahmut doğan mı ?

7. hürkanmehmet

hürkanmehmet Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness trainer
    Yer:
    istanbul

açıkcası D.Wolf faruk babaya saygılı olmanı dilerim. onun gibi çok sayıda başarı elde etmiş biri ve mütavazi insan az. 2 dumbbell kaldırmakla sağda solda yazı okumakla bu spor öğrenilmiyor.. yarışma hazırlıklarını bizim gibiler bilir nasıl bir emek harcandığını nasıl çileler çekildiğini. bu yuzden saygı duymayı öğrenin..

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bunun ilmini bize de anlatırmısınız..steroid kas dışında başka şekilde mi kazanç sağlıyor da sırıtıyor..

adam yıllarını vermiş..hak ettiği karalama ve dayanaksız ithamlar değil, biraz saygı..

mertakb bunu beğendi.
  9. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN

ne yani birine steroid kullanıyor dediğimizde onu karalıyor muyuz? eğer bu karalama ise neden steroid kürleri hakkında millete bilgi veriyorsunuz. neden onları da karalama listesine alıyorsunuz?

10. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul

Öncelikle, birşeyler yazıyorsam bunun X veya Y kişisi olması hiçbirşeyi değiştirmez. Burada ağır bir eleştiri olmadıgı sürece, her seviyeden insan; ister müsabik, ister amatör olsun eleştirilebilir.

Ağır bir yazı yazdıgımı düşünmüyorum, Faruk Arda Horhor' dan cok daha iyilerine de eleştiri yapılıyor, bu konuda agır bir ithamda da bulundugumu gösteren herhangi açık bir cümle göremiyorum.

Bu arada, 2 kaldırmak ve sagda solda okumak demişsiniz ama; emin olun ki karşınızda yazı yazıdıgnız insan, bu işe zannettiginizden daha fazla gönül vermiş birisi.. İki kelime olarak gördugunuz kimligimi bu kadar cok iyi bildiginize göre, fazla insan sarrafı olmalısınız. Burda bu tür polemikler için bulunmuyorum, daha elle tutulur yorumlar yapacaksanız, karşılıklı her konuda tartışmaya açıgım. Beslenme, antrenman vs diğer konularla burada konuşalım, birilerini aklamakla değil.

11. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    forumda siteroid ile bilgi verilmesinin çok basit bir sebebi var. kulaktan dolma bilgiler yerine kişi illaki kullanıcaksa doğru şekilde dozajına uygun şekilde kullanılması için paylaşılıyor zararlı olduğu kocaman puntolalarla üstüne basa basa belirtiliyor.

Son düzenleme: 22 Haziran 2010
  12. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    yani steroide karalama diye mi görüyorsun sende? o kadar yarısmalara katılanları(ki yarışmaya katılıpta steroid kullanmamış olan nadir) yav bunlar steroidle bu hale geldi dedigimde karalanmıs diye mi görüyorsun öncelikle konu bu...
    ikincisi ise bir şeyin yanlış oldugunu düsünüyorsan bu yola hiç girmemek mi mantıklıdır yoksa yav girenler oldu ama o yanlıs yolun biri kötü diğeri ondan da kötü ben o zaman onları çok kötü yola girmemeleri için uyarayım demek mi yararlı?(bir adam düşün ona sadece dogruyu anlatmak mı mantıklı yoksa yav bu adamı bıraksam ya terorist ya da hırsız olacak en iyisi ben ona hırsızlıgı anlatayım o ondan daha iyi deyip ona hırsızlıgı anlatmak mı mantıklı?)
    yani eğer steroide karsıysan sadece karsı ve zararlı oldugunu bildir ona birinci kürünü nasıl yapacagını ikinci kürünü nasıl yapacagını söyleyipte steroid de zararlı kullanma demek ne kadar mantıklı?

13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

madem herşeye muhalefet ediyorsun..
    yıllarını vg.ye vermiş ve bunu açıktan beyan etmeyen birine steroid kullanıyorsun demek "hile yapıyorsun, kolaya kaçıyorsun, ben kullansam benimde kaslar böyle olurdu" demektir toplum içindeki anlayış olarak..

zaten kınadığım üyede benim eleştirdiğim tarzda yazmıştır..ki bu tabirlerin aslında vg dünyasında zaten itiraf etmeyen birine karşı kullanıldığında hakaret yerine geçtiği aşikardır..lütfen yaptığınız sporun ülkenizdeki söylemlerine hakim olun..ona göre başkalarının adına savunmaya geçin..

ayrıca
    kimseye steroid kürü vermiyorum ben..!

14. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    başkalarının adına savunmaya geçmeyin kısmını bence kendinize uygulayın siz bu adamın kan kardeşimisiniz ki , yediğiniz içtiginiz bir mi ki siz onun steroid kullanmadıgını söyluyorsunuz onu savunmaya geciyorsunuz...

15. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Kullanmadı demıyorkı dıez, o kadar ırılesen bılen pro sporcular tabıkı kullanıyor..
    Bosuna tartısıyorsunuz dıezın demek ıstedıgı baska..

Dıez'ın dedıgın asıkar, steroıd kullananları ve yaptıkları ısı kucuk gormeyın ayıptır yazıktır cahıllıktır dıyor.. Bılmem acık oldu mu..

16. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN

:) ben baştan yanlış anlamışım olayı tekrar okuyunca farkettim..
    diez senden özür diliyorum :)

17. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    50 Yaşlarında Olması Gerçekten Çok Etkileyici Bi Faktör :)

18. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    ben interntte türk-yabancı bodybuilder resimlerine bakıyorum daaa...türklerin çoğu cılız, yabancılar hayvan gibi...niye böyle acaba türkiyede ronnie coleman vs . gibi vücutlu bi sporcu göremedim...

19. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0

maddiyata dayalı birazda türkiyedeki vücutcuların 6 aylık GH kürüne verebilecek 5 bin doları yok adam türkiye şampiyonu oluyor aldığı ödül 300-500 tl lik suplement nasıl geliştirsinki bu adam kendini?

20. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    doğru demişsin para para para bu spor para istiyor...mesela ronnie coleman kaç tane 1. liği var parasıda bol 4-5 tane lüks arabası var :) türk sporcularda bu olmadığı için cılızlar demekki :( ah para ahh

Sayfayı Paylaş