failfailto28 ramazan yağ yakımı günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve failfailto tarafından 8 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. failfailto

failfailto Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar böyle bir bölüm varken bende değerlendirmek istedim.Malum ramazandayız orucuz ama bu sporuda sevip amacıma ulaşmak için bir araç olarak görüyorum.Neyse uzatmadan ölçüleri yazıyorum.Ramazan sonunda yine aç bir şekilde ölçeceğim.
    Boy:178cm
    Kilo:70.8
    Boyun:37,5
    Bel(en dar):74
    kalça(engeniş):87
    vücut yağ oranım bazı sitelerde %13 çıkıyor bazılarında %8-9-7 değişik anlamadım.Aslında beni rahatsız eden bu oranlar değil böyle kaslarımı sıkıp elimi attığımda avucuma gelen yağlar onlar canımı sıkıyor.
    Günlük olarak: 150gr lor,200gr tavuk tüketiyorum.Birini sahurda birinide gece eve gelince işten.Karbonhidratı düşürdüm yani pilav vs tüketmiyorum.İftarı çorba ile geçiştiriyorum.Arkadaşım karın kası genetiğimin iyi olduğunu söylemişti ne kadar doğru bilmiyorum.Ben önceden 80 kg civarındaydım bu 2-3 ay içinde düştü kilom.Aslında gece yemekten sonra karın kaslarım daha güzel gözüküyordu belki çok kilo vermiş olabilirim ama kafamda bitiricem ya şu yağ olayını.Birde ışıkta net gözüküyor kaslarım aynada onun dışında ışıksız yerlerde zor.Varsa düşüncelerinizi bekliyorum.Fotoğraflar açken çekildi.

Ekli Dosyalar:

2. failfailto

failfailto Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ve Ramazanın sonu... Herkese iyi bayramlar şimdiden.Koşudan sonra son ölçümümü yaptım aynanın karşısında.
    Boy:178
    Kilo:68.7
    Boyun:36
    Bel(en dar):72
    kalça(engeniş):86
    Bu ölçüleri diyetkolik sitesine girdiğimde yağ oranım %7 çıkıyor.Peki ben bu ramazanda ne yaptım ?
    İlk önce beslenmeden başlıyım: Çalıştığım için iftarları iş yerinde açıyordum.Bu süreçte karbonhidrattan kendimi uzak tuttum.Şekerli şeylerden ağzıma sürmedim.He 1-2 ikramı kabul ettim.Ama alıp çikolata vs yemedim.Kas yıkımı olacağını biliyordum bu yüzden proteinimi arttırdım.
    Sahur:
    1 bardak süt
    150 gr lor peyniri
    2 tam yumurta
    salatadomates
    çorba
    bazen çok az pide yada ekmek
    İftar:
    genelde 1 çorba ve bakliyat yemekleri(kuru fasulye,nohut vs acımadım gömdüm 1 tabak yalan değil.Her gün çıkmıyordu tabi bakliyat çıktığı günler.)
    1 tabak yoğurt
    Akşam işten gelince(23-24 suları) 200gr kadar tavuk göğsü
    ve 1 bardak süt.
    iftar-sahur 2.5 litra kadar su tükettim
    yatmadan önce badem ve balık yağıda tükettim.
    Meyveyi kafama göre tükettim akşamları bazen yedim bazen uzak durdum.Dediğim gibi olabildiğince insüline dikkat ettim.
    Ben spor salonuna gitmiyorum evde çalışıyorum dambıl barfiks vs. şeklinde
    Salı - Perşembe - Cumartesi : Ağırlık çalışması + Bazen 40dk bisiklet
    Çarşamba - Cuma - Pazar : Kickbox çalışması + Bazen 40dk bisiklet
    Şeklinde.
    Ve fotoğraflarım...

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 24 Haziran 2017

Sayfayı Paylaş