fıt vucüt için beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Hüseyn Bykl tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Hüseyn Bykl

Hüseyn Bykl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba;
    Fıt bir vucüt için beslenme programı oluşturdum öneri ve tavsiyelerinizi almak isterim
    Sabah 08.00 - 09.00
    3 yumurta beyazı
    Nesfit kırmızı meyveli tam buğday ve pirinç gevreği (1 porsiyon 40 gr'da Enerji 147 kcal 7,4 gr şeker yağ 1 gr doymuş yağ 0,4 gr tuz 0,8 gr lif 7 gr karbonhidrat 30gr protein 3,3 gr)
    Bide 100 ml süt yarım yağlı (100ml de 4.7 karbonhidrat ve 1.5 yağ bulunmakta)
    Öğle 11.30 - 12.00
    Haşlanmış suda bulgur pilavı (bulgur 100 gr'da Enerji 343 kcal yağ 1,5 gr karbonhidrat 69.8 gr Protein 12,5 gr)
    Haşlanmış suda Mercimek (100 gr'da enerji 323,2 gr yağ 1.3 gr karbonhidrat 57,4 gr protein 23,7 gr)
    ortalama 100 gr lor peyniri
    Öğle okulda atıştırmalık
    Tam buğday ekmegi arası 2-3 dilim yarım yağlı peynir domates maydanoz (bolca kilo verdirdiğini duydumda) kıvırcık salatalık biber
    meyve olarak elma,armut,erik vb. günlük değiştirerek bolca tüketmekteyim (genelde aç karnına yemeye calısıyorum duyduguma göre kana karısıp vucutta daha etkili oluyormuş)
    Akşam Yemeği 18.00 - 18.30 (okul cıkısı oldugundan geç yiyorum ama akşam 7 den sonra meyve hariç hiçbir besin almamaktayım aksam vucut fazla calısmadıgından yediklerimiz bize kilo olarak döndügünü bi kaç başlık altında okumuştum)
    100 gr lapa (pilav)
    1 adet dardanel ton balıgı konserve (yağını süzüp öyle tüketmekteyim bi adetinde yaklaşık 20 gr protein var

EKLEMEYİ UNUTMAYAYIM GÜNDE 2 3 KASE DOĞAL YOGURT (istanbuldayım haftada bi gün çiftlikten getirilen sütcüler geçer burdan arabayla ordan alıp babaannem aracılıgı ile yogurt mayalatıp tüketmekteyim)

Tabi şimdi bu kadar besleniyorum eğer bunları vucutta aktiv şekilde kullanmazsam bana yağ olarak geri dönecektir.Sizle calısma programımı paylaşmak isterim

Sabah 60 dakika hızlı (postacı yürüyüşü bel hareket ettirerek) ve yavaş tempolu koşu
    1 set 10 sınavdan oluşmak üzere 5 set sınav (ücgen,ters vb.)
    olmazsa olmaz mekik 1 set 25 mekikten olusmakta toplam 6 set mekik
    bi kaç hareket eklemede yapacagım daha yeni başladığımdan biraz sıkısıyorum 1 2 haftaya rutine alıştıktan sonra ekleme yapacağım
    akşam 8'den sonra 35-40 dk gibi bi süre yürüyüş hızlı koşu yapmaktayım yine 1 2 set sınav mekik ile günü bitirmekteyim

BENİM PROGRAMIN BU BEYLER TABİ DAHA PRO ABİLERİMİZ VARDIR RİCAM BANA YARDIMCI OLUN YANLIŞ YAPTIĞIM BİŞEY VARSA UYARIN BENİ EN ETKİLİ ŞEKİLDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM AZİMLİYİM SUAN 7 GÜNDÜR AGZIMA TATLI SAKIZ HARİCİ ŞEKER ALMADIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Sayfayı Paylaş