Fıtık ile Spor Çalışmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ScRyedd tarafından 23 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ScRyedd

ScRyedd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar bende belde ve boyunda fıtıklar bulunuyor yalnız kilo vermem gerekiyor şuan 1.72 boy ve 83 kiloyum.. Göbek ve en çok nefret ettiğim baldırlarım çok kalın bunu inceltmek istiyorum.. Sizce bu fıtıklar bir sıkıntı çıkartırmı daha hafif çalışırsın dediler ama bu seferde koskoca 1 ayda 1 kilo verirsem daha çok psikolojım bozulacak o kadar emeğe yazık olacak.. Sizce ne kadar veririm tam uygularsam denilenleri.. Ve baldırları inceltmek için ne çalışmak gerekiyor.. Hani oradaki ne kadar yağ varsa yakmak ve inceltebildigim kadar inceltmek ıstıyorum açıkcası yoksa bu maalesef bu saaten sonra mumkun degıl mı ? Ancak kas olur o zamanda yıne aynı kalınlıktamı kalır dıyorsunuz ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Hersey beslenmenden geciyor. Beslenmeni duzeltip hafifi cardio idmanlari ile destekleyerek kilo verebilirsin.Baldir icin ozel bir sey yok kilo verdikce onun da sirasi gelecekir.

3. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    ağır çalışman sana kilo verdirmez ki zaten
    kilo vermek için ter atacağın aktivitelere ağırlık vermelisin
    bu konuda da fıtıklar pek engel teşkil etmez

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    obensaltan ; kısmen doğru olsada ağırlık idmanalrıda yağ yakımına yardımcıdır.

5. dedex55

dedex55 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    benim belimde fıtık başlangıcı var pek sorun çıkarmıyor.
    boynundaki sorun olmaz bence

6. sthammer

sthammer Guest

doktorunuz fıtık için temel kültür fizik hareketleri vermiş olmalı, zaten ameliyattan önce fizik tedavi uygulanıyor. Ben de zamanında fıtık olmuştum, kilo vererek ve kültür fizik hareketleri düzenli uygulayarak kendi kendimi tedavi ettim.
    Ağırlık çalışmasıyla yağ yakımı mümkün; antrenmanım az önce bitti. Süper setler ve set aralarının 10-15 sn gibi kısa tutulması çok etkili, ben bu sistemle son 1 ayda 2 kilo verdim, belden yaklaşık 3 cm gitti, kolda kayıp olmadı, beslenmeme de o kadar dikkat etmiyorum. Tabi bu sistem yeni başlayanlar ve belli yaşın üzerindekiler için riskli, yine çalışma süresinin uzatılması vs.

7. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    kılo vermek ıstıyorsan kardiyo yogunluklu calısmalısın kosmanın bisiklet sürmenin falan bir zararı olmaz sanırım, agırlık calısırkende düsük agırlık cok tekrar yapmak daha ıyı olacaktır

Sayfayı Paylaş